Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez valami szellem lehet?

Ez valami szellem lehet?

Figyelt kérdés

Kb.egy éve a nem normális barátaim haloweenkor szellemet idéztek az én házamban de csak hülyülésből.Azóta éjszakánként olyan érzésem van mintha figyelnének és sokszor eldőlnek dolgok csak úgy maguktól.Hát az az igazság hogy soha nem hittem hittem a szellemekben de kezd aggasztani a dolog...mi lehet ez?

15/l



2013. szept. 11. 19:42
1 2 3 4
 31/32 Gyöngyii válasza:
Szellemek léteznek! A házakból nagyon nehezen lehet kiűzni, igazából szerintem nem is lehet max elküldeni vagy megkérni.. A családban sok halál eset történt pár hónapon belül és katolikus suliba jartam es kolis is voltam. Nekem azt momdták a szoba társaim, hogy ide nem tudnak bejönni a szellemek de 6 lánynak sikerült bebizonyítanom, hogy igenis vannak szellemek... Nem működő "harangos" ora magátol ment mint az elmeveszett(elem nem volt benne) es ezt mindannyian láttuk miután mentünk be a szobába zuhanyzás után.. Ilyenkor mindig megéreztem, hogy ott van a fiatal unokatestverem vagy testvérem barátja. Nagyon nehezen vészeltem át de ne aggódj szellem idézés nem létezik!!! Azert hiszed h ott van valaki mert magadba/beléd magyarázták! Aludj csak nyugodtan.
2015. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Jaj máe el is felejtettem a dolgot amióta kiírtamnem sokat gondolkoztam rajta a suli elvette az időmet:D ugyhog ne aggódj tudok aludni:D
2015. febr. 5. 16:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!