Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért van az, hogy az ember...

Miért van az, hogy az ember saját maga teremtette saját magát és mégsem élvezi az életet? /Nehéz kérdés/

Figyelt kérdés
Önmagunk Istenei, teremtői vagyunk. Mi teremtettük a világot, mi teremtjük folytonosan a gondolataonkkal és ennek ellenére az ember élete szenvedés. Miért?
2014. jan. 28. 00:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha szerinted lehet teremteni a tudat erejével, akkor miért nem teremtesz magadnak inkább egy élvezhető életet? Miért itt siránkozol a GYK-n, hogy szar az életed?

Teremts magadnak egy olyan világot amilyet élvezni is tudsz, és akkor neked is jó lesz, és másnak sem fogsz az idegeire menni. Ilyen egyszerű.

2014. jan. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

# 19/21 Deigen ! Csak te még szöveget sem vagy képes értelmezni :D Számtalan kollega mind tévedne ? :P


Információ Kapitány persze a te értelmezésed, hogy mit tekintesz jó alatt. Ha élvezed az életet akár csekély mértékben is akkor már győztes vagy !...most


Mondjuk arra nem gondolnak az emberek, hogy több százezer életed van egy bolygón !! Az iskolát pedig végig kell járni. Most Én sem panaszkodok, de leéltem huszonvalahány szenvedésteli felesleges életet a középkorban :S


Évtizedeket készülnek öregek a halálra meg gyűjtik a vagyonkájukat, aztán a halál után pár évvel visszaszületnek egy sokkal rosszabb, változtathatatlan rossz helyzetbe és akkor az előző életben felhalmozódott vagyon meg csalafintaság nem számít :P


*


Mondjuk az igaz, hogy az ismeretterjesztő kvantumfizikában a kísérletek értelmezéséhez nem kell valós fizika tudás, csak némi értelem (bár Ignoranusznál ha ez sincsen meg, már nem képes értelmezni egyszerű kísérletet sem :P) Azért vannak elég komoly dolgok, amiket könnyű kimondani és némiképp hozzájárúl a kvantumfizika tudattal való befolyásolásához. Pl Én doktori előadáson tanultam meg, bonyolúlt levezetésben, hogy a hullámfüggvényredukcióig nem létezik egzakt fizikai érték, addig nincsen fizika és a planck állandó alatt nem létezik semmisem.


Ezeket egy átlagember a mai materialista iskolarendszer után egyszerűen képtelen elhinni !! Ettől függetlenül igaz az, hogy érthetőek az ismeretterjesztő videok és egyetem után nem cáfolható egyik ilyen video sem http://www.youtube.com/watch?v=4M3druhbPU0


*


# 21/21 Én már évtizedek óta folyamatosan teremtek és a képzeletemben megteremtett dolgok MEGJELENNEK egy idő után a valóságban is.


Most azon vagyok, hogy az egész világegyetemet újrateremtsem. Már beláttam, hogy maga a teremtés tökéletes, csak az emberek hozzáállását kell megváltoztatni :P


Pár trillió éve az előző mátrixban ugyaezen ismeretekre azt mondtam, hogy a világ új alapokon tőrténő teremtése szükséges. Már rájöttem, hogy Istent nem kell kijavítani, a hiba bennünk van...Fejlődtem !

2014. jan. 30. 15:26
 23/31 anonim ***** válasza:

#22:


>Deigen ! Csak te még szöveget sem vagy képes értelmezni :D Számtalan kollega mind tévedne ? :P

>bár Ignoranusznál ha ez sincsen meg, már nem képes értelmezni egyszerű kísérletet sem :P


Felőlem egész nyugodtan pazarolhatod rám a drága idődet, de sajnos túlságosan jól ismerem már a kezdetleges provokációdat. Kicsit lehetnél kevésbé unalmas és kiszámítható, oktalan gyermek :/


Őszintén remélem, hogy munkaidőben írogatsz ide, mert ha tényleg van annyira nyomorult ember, aki ennyi energiát és időt pazarol arra, hogy egy névtelen fórumon enyhén felidegesítsen másokat, hát akkor én elsírom magam.


Ign.

2014. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem ti, emberek teremtettétek ezt a világot. Ti csak gondolataitokkal befolyásoljátok azt. Azért egy szenvedés mert alsóbbrendű lények vagytok es sokatoknak a saját jóléte a célja és azt hogy ezt elérje átgázol a többin. Ti tanulni születtetek le bár így szétnézve elég rossz irányba haladtok.
2014. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

# 23 Mivel szöveget értelmezni sem tudsz és a fogalmak defínicióját sem ismered, így nem fogod megérteni sosem mi a kérdések lényege.


*


# 24 Lehet hogy más tudattal rendelkező lény teremtette a világot. Ez is benne van, de itt én nem az univerzumra gondolok, hanem a mindenségre, aminek teremtésében mi is benne voltunk, habár régen más lény testében voltunk, így lehet más lényként is hivatkozni ránk.


Ha mások teremtettek minket, miért nem voltak annyira előrelátóak, hogy tudják, hogy elrontjuk az utunk ?

2014. jan. 30. 22:32
 26/31 anonim ***** válasza:
24es vagyok. Azért kerültetek erre a foldre hogy tanuljatok. Tudták hogy fogtok elrontani dolgokat de azt is hogy van köztetek olyan is aki rendbe tudja hozni. Minden helyre hozható. Vagy ti teszitek meg vagy ők.
2014. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Információ Kapitány ***** válasza:

Vigyázzunk a szemünk épségére IFA vezetés közben. Amint tehetjük tegyünk be Jhonny Cash-t helyette.


http://www.youtube.com/watch?v=wifN-lS4bkY

2014. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Hogy itt mennyi az okosjóska....!

Beszédetek olyan,mint Münkhauzen báróé mikor mondta,hogy a mocsárból saját magát húzta ki a hajánál fogva.

2014. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 hausmeister válasza:
Miért nem élvezed? Mert nem is akarod! :)))
2014. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Találkoztam már néhány eszement,tökhülye elmélettel,de ekkorával még aligha. Ezt mástól tudod,vagy a te agyhúgykövedből pattant ki?
2014. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!