Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan küldhetnék könnyen...

Hogyan küldhetnék könnyen erős rontást valakire?

Figyelt kérdés
van egy lány aki rengeteget ártott nekem és most éli az életét és boldog elvette a barátamat mindent tönkret tett..és most őt nézik a jó kislánynak engem pedig a sza@rnak, tönkre tette a lelki világomat is miatta lettem depressziós 3-X követtem el öngyilkossági kisérletet stb. annyira gyűlölöm h embert igy nem lehet jobban gyűlölni és meg szeretném átkozni! szeretném 3-szorosan rosszabbul visszaküldeni ugyanezt rá amit tett velem! hogyan folyik a rontás / átok rituáléja? mi kell hozzá? segitsetek!!!!!!

2014. febr. 27. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Gonosz, kicsinyes, bosszúálló és ostoba vagy.
2014. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
ugye tisztában vagy vele, hogy a többszöröse száll rád vissza? :)
2014. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tudnod kellene, hogy nem lehet rontást meg átkot küldeni: ez csak ostoba babona.
2014. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy küldhetsz rontást? küld a "rontás" szót SMS-ben a 1799-es emelt díjas számon és 50% garantált, hogy az illető megkapja. egyébként tudod mit neveznek rontásnak? azt amikor valaki megátkoz valakit bárki tudd ocsárolni a kérdés az, hogy elérsz vele valamit? nem hiszem. De próbálkozni mindig lehet. ;-)
2014. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
egész életemben szenvedek akkor miért ne birnám ki az átok visszaszállásást? az sem érdekel ha beledöglök az sem érdekel ha ezerszer jobban fogok szenvedni az utolsó erőmmel is bosszút akarok állni és tönkre tenni! tisztában vagyok a mellékhatásokkal és kérem a további hasznos válaszokat!!! előre is köszönöm!
2014. febr. 27. 16:09
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Menj el ideggyógyászhoz. Meg elmegyógyítóhoz. Beteg vagy.
2014. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

"tisztában vagyok a mellékhatásokkal"


Te valami nagy guru lehecc.


Azt hittem ilyen gyűlöletet csak mesékben láthatok,tévedtem.


Sehogyan nem küldhetsz rontást senkire.

2014. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező hányszor kívántál neki rosszat ugye? ezt is átoknak vagy rontásnak nevezik ennek ellenére ugyanúgy éli a világát boldogan veled ellentétben mit tehetsz? felejtsd el azt a lányt, mert a végén megkeseredsz ennek már vannak előjelei nem ártana neked egy pszichológus segítsége nem azért, mert bolond vagy csak segítene neked ezen túl jutni. :-)
2014. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hú de nagy problémáid lehetnek 13 évesen.


Ha meg több vagy akkor nőjj fel.

2014. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

Oka van annak, hogy ez történt.

Van olyan hogy terápia; keresd meg az okát old fel és utána ismét boldog lehetsz, olyannal akit nem lehet csakúgy elcsaklizni tőled :)

2014. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!