Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » 14 éves korom óta valami átok...

14 éves korom óta valami átok ül rajtam, az életem azóta csupa balszerencse, és szenvedés. Kihhez fordulhatok hogy segítsen?

Figyelt kérdés
Konkrét nevet is írhatnátok, olyat aki megbízható, nem szélhámos, főleg Győr Moson Sopron megyében lenne jó. A történet azzal kezdődött, hogy akkor, kamaszként teljesen meg voltam bolondulva, depressziós voltam, és sátánista nézetek kezdtek el érdekelni...tulajdonképpen konkrétan semmit nem csináltam, csak pár komolytalan szellemidézést otthon a szobámban, ilyen netről letöltött útmutatás alapján. Ezek után valahogy rohamosan elromlott az életem. Semmi nem jött/jön össze amibe belekezdek, hiába harcolok érte, de ez nem elég, pluszban még a folyamatos váratlan balszerencsék is jelen vannak. Jelenleg ott tartok hogy már nincsenek álmaim, csak a sorozatos kudarc ér emberi kapcsolatok, párkapcsolatok, anyagi helyzet, család, és egészség terén is. De nem csak ezek a kiemelkedően rossz események vannak, hanem a mindennapjaim is apró szerencsétlenségekkel vannak tele. 10 éve tart ez, nálam itt tellt be a pohár, ez már biztos hogy nem véletlen, vagy nem én okozom rossz döntésekkel, ennyi mindent nem lehet a véletrenre fogni. :(
2015. márc. 2. 15:46
1 2
 11/11 anonim válasza:

Metamfetamint el kéne kerülni és sikerülni fognak a dolgok!

Egyébként nem kell neked jós,vagy sátánista se senki. Folyamatosan ha valami rossz t örténik vagy úgy érzed nem fog sikerülni és már önmagadban rosszúl könyvelsz akkor a következőket tedd! Csukd be a szemed bárhol is vagy és akármilyen nehéz és elsőre ugyse sikerül tudom ez ellentmondás de akkor sem fog elsőre de gondolj mindig egy személyre vagy tárgyra vagy ha van hited ISTENRE DE MINDIG és egy idő mulva erősebb lesz a hited abban mint hogy félj átkoktól.

2015. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!