Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik démont idéztek, azoknak...

Akik démont idéztek, azoknak mi lett a következménye, vagy mit tapasztaltak?

Figyelt kérdés

Bosszú miatt akarok holnap este csinálni egyet.

Csak tudni akarom, hogy mire számítsak....

Ma betelt a poharam és azért...Nem részletezném.



2015. márc. 23. 17:19
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne. Nem mindegy, hogy mi lesz a következménye.
2015. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:

Lucifer, most nem őrültségből írtam ide.

Ma betelt a poharam az emberekkel, akik lelkileg zaklattak.... nem akarom leírni, mi történt,de vissza akarom adni, amit kaptam. Elég volt és kész.

Mi vagyok én, hogy mindent lenyeljek?!

Egy állat nem nyel le ennyi mindent, mint amit én nyeltem le! Ember vagyok, könyörgöm. Ez már sok volt!

Elnézést a hangnemért, ahogy írok, de gondolom kivehető, hogy milyen állapotban írok ide!



Füstölőben a szantálfát hányan alkalmazták?

2015. márc. 23. 17:36
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

Pedig lehet, hogy tudnának hasznos tanácsokat adni, esetleg olyanokat is, amik működnek.

Lenyelni természetesen nem kell semmit, bár vannak helyzetek, amikor az a legjobb megoldás az adott pillanatban.

Tegyük fel, hogy megidézel egy démont. Akkor is, csak úgy vaktába mindegy, hogy mit?

Inkább dühöngd ki magad.

Attól hogy mások szellemileg fogyatékosok, nem te lettél meg alázva. Te nem függsz ostoba emberek nézeteitől.

De ahogy gondolod....

2015. márc. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

Lucifer, te mit tennél a helyemben?

Na, nézzük:

Az életed csak csalódás. Te tudsz segíteni másokon, de azok faképnél hagynak, nem segítenek neked, ha neked lenne rá szükséged. Tele vagy testi betegségekkel és más problémákkal is.

De a mostani helyzet a következŐ:

Már felsőben tanulok és van egy csoporttárs, aki zaklatott engem és egy másik lányt, aki "szent" családból származik. Én végig mellette álltam, mert abban reménykedte, hogy majd együtt megoldjuk a bajt. Eleinte így is indult, de hogyne....

A lány egy gyáva nyuszi. Én intéztem el neki, hogy mások a segítségére siessenek és egyben az enyémre is (de már akkor jobban hittek neki az emberek, mint nekem, mert ugye "szent" családból való).

Félt az apja elé állni és elmondani, hogy segítségre van szüksége. Azt is én intéztem el neki. Tulajdonképpen az egész ügyet. Ma írt nekem, hogy rendeződött az ő helyzete és, aki lelkileg bántotta, azzal már jóban van!!

Sem egy köszönömöt nem kaptam, sőt már szóba sem akar velem állni, tehát kihasznált. Hanem röhög rajtam és már csak én maradtam. Az én érdekemben semmit nem szólalt fel, hogy segítsen..... semmit!

na, betelt a poharam. Mindig csak akkor vagyok jó az embereknek ha kell valami, olyankor jönnek hozzám, hízelegnek, jópofiznak, s ha meg van, amit akartak faképnél hagynak, dobnak....

Ez megy egész életemben.

Na, itt betelt a poharam. Még a tanulást is félbe kellett hagynom az idegtől. Holnap készülök, hogy este megcsinálom és ezt visszakapják kegyetlenül! Ezt megemlegetik!


Na, ezen a helyzeten, hogy lehet segíteni?

A nőnek, aki zaklatott olyan befolyása van, ha kikezd engem, nekem végem. Fizikailag meg nem vagyok olyan állapotban, hogy erős fizikai munkára menjek... Az életemről, a jövőmről van szó.


Te látnál más megoldást ebben?

2015. márc. 23. 17:56
 5/49 anonim ***** válasza:

Most nő vagy csoporttárs zaklatott téged?

És hogyan zaklatott titeket?

2015. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

Egy nő, aki csoporttárs.

Lelkileg, plusz már testileg is akart, de akkor én kinyitottam a számat és így menekült meg a drágaság, én meg maradtam a mélységben, mert nekem senki nem segít!

Ez a hála, pedig azt hittem, hogy én értem is fel fognak szólalni.

Mást akart ránk küldeni, hogy bántson minket, úgy kellett még egy óráról is elmenekülni.... Na, ehhez mit szólsz?

Én vagyok veszélyben.

Nem csak én, de a szerettem is ki van idegileg most.

Már kisírtam magam....

2015. márc. 23. 18:03
 7/49 anonim ***** válasza:

Szabad megkérdeznem, hogy hány évesek vagytok?

Órán senkit nem zavart, hogy bántani akarnak titeket?

2015. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

20 éves leszek.

Az illető úgy viselkedik, mint egy óvodás. Egy személyiségzavaros ráadásul.

Nem bír elviselni. Nem ő van a középpontban. A semmiből akar kitűnő tanuló is lenni. Ahhoz neki kéne ülni és tanulni....


Szerinted van más kiutam? Nagyon komoly a dolog.

Ha itt nekem végem, mert elintéz engem (kitesz), akkor mit csináljak? Fizikailag nem vagyok képes dolgozni.

Ez meg olyan, hogy pont elbírnám.

2015. márc. 23. 18:10
 9/49 A kérdező kommentje:
Órán csak röhögött mindenen, amire már a tanárok is felfigyeltek, de mégsem szólnak neki....
2015. márc. 23. 18:11
 10/49 anonim ***** válasza:

Mi lehet az oka annak, hogy utál téged?

És a többiek miért nem segítenek?

Biztos vagy benne, hogy hatalma van ennek a nőnek bármire is?

Egyébként bűntethetőek vagytok mindketten, azt tudod?


Próbáltál már vele szépen beszélni arról, hogy mi a baj? Mindenféle irónia nélkül?

2015. márc. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!