Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik démont idéztek, azoknak...

Akik démont idéztek, azoknak mi lett a következménye, vagy mit tapasztaltak?

Figyelt kérdés

Bosszú miatt akarok holnap este csinálni egyet.

Csak tudni akarom, hogy mire számítsak....

Ma betelt a poharam és azért...Nem részletezném.



2015. márc. 23. 17:19
1 2 3 4 5
 31/49 Legoman ***** válasza:
100%

Én nem akarlak lebeszélni semmiről, rábeszélni semmire, de te nem bosszút állni akarsz, hanem össze vagy zavarodva.

Javaslom, hogy nyugodj meg, és ülj le egy percre. Hunyd be a szemed, majd képzeld el, ahogy egy gyönyörű szép helyen vagy, ahol jól érzed magad, élvezd egy ideig, azután képzelj el meteoritokat, természeti katasztrófát, ami véget vet ennek a harmóniának. Majd ne nyisd még ki a szemed, hanem képzeld el, ahogy a romok vagy lepusztult tájon sétálsz, körbenézel és találsz egy cetlit. Az van ráírva, hogy: "Bosszú! Értelme volt?!" Majd felnézel az égre, és tovább mész kezedben a cetlivel. Ahogy egyre távolodsz a lepusztult helytől, egyre szebb és jobb helyre érkezel, és a cetlin a betűk átváltoznak, de nem tudod még kiolvasni őket, mert homályos az egész, de ahogy egyre szebb és szebb helyre érsz, hirtelen megpillantasz egy fát egy dombon. Csodaszép levelei vannak és szép zöld a fű is, mellette egy kis tavat is meglátsz, aminek leülsz a partjára. Behunyod a szemed, és a szél kifújja közben a kezedből a cetlit. Mire a szemed kinyitod az lesz a tó felszínére írva: "Bölcs döntés!"

Most már kinyithatod a szemed, szépen lassan.


Ezt mindenképpen próbáld meg. :)

2015. márc. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
46%
Kérlek ne tedd! Ne idézz semmit. Csak rossz sülne ki belőle ha nem vagy tapasztalt, meg amúgyis mit csinálnál a démonnal? Erőszakkal rávenni bármire nem tanácsos de nem is hiszem hogy olyan szinten vagy. Szerződést meg megint ne köss mert azzal is megjárod. Ha már mindenképp bosszút akaesz állni akkor már inkább feketemágiát használj,de emlékezz hogy akármilyen mocsok egy ember bocsáss me neki mert ez csak egy elő élet és jutalmad nagy lessz ha megbocsájtasz. Lehet hogy most azt mondod hogy ahh hülye keresztény vagyok de annyi csoda és jó dolog történt már velem mióta hiszek Istenben. Ha a fekete mágia mellett döntesz akkor se rögtön az átokkal kezdj, mert akkorát csap vissza mint az acélostor.
2015. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 Legoman ***** válasza:

Azért a fekete mágiát is hanyagold légyszíves. :)

Meditálj helyette. :)

2015. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim válasza:
Minden rendben?
2015. márc. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Azt az egyet nem értem,hogy miért mindenki a démonokkal akar kommunikálni démonok,átok stb..Teljesen megőrült az egész világ.Teljesen betegek vagytok.

A meditációk vagy hasonló normális gyakorlatok sokkal eredményesebbek ..Az elmebetegséget meg hagyjátok már a pic...ába...

2015. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

34:

Nem is kellett idéznem szinte. Készültem rá, de sem gyertya, semmi nem volt, csak a lap. Elmondtam a szöveget, elolvastam, de úgy határoztam, hogy lemondok az idézésről és lám pár napra rá, vannak jelek.

Létezik, hogy puszta elolvasásra előjönne minden nélkül?

2015. márc. 28. 23:28
 37/49 Legoman ***** válasza:

Mivel még démont nem idéztem, és nem is fogok, ezért nem nagyon tudom, de előfordulhat. Mivel gyertya nélkül csak szavakkal is lehet szellemet idézni, ezért nagy eséllyel démont is.

Biztos, ami biztos űzd el onnan, ha ott van.

2015. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

37:

Köszönöm a választ!

Na, most konkrétan nem tudom, hogy az-e. Utána olyan jelek kezdődtek, mint sikítások, egy férfi hang, ami a nevemet mondja, illetve tegnap este hallgattam a zenét és közben volt egy furcsa, mély hang, mint a süvítés. Azt hittem, hogy a zene, és utána legalább 10x visszahallgattam, de újra nem hallottam a hangot.

Apróbb dolgok, de furcsák.

2015. márc. 29. 12:43
 39/49 anonim válasza:
Legalább megkaptad, amit akartál?
2015. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 Legoman ***** válasza:

Ez lehet szellem is.

Valószínű valamit sikerült megidézned.

2015. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!