Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A 7-es valóban gonosz szám?

A 7-es valóban gonosz szám?

Figyelt kérdés

07.07-én születtem, és mindenki azt mondja,hogy az milyen gonosz szám, mert, hogy 7-en vannak, mint a gonoszok..

Van ebben valami a "legendák" szerint?

UI: Persze, nem hiszek benne, csak kíváncsi vagyok, hogy mi alapján feltételeznek ilyet.


2015. júl. 8. 11:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Én egyszer láttam egy 7-est gyerekeket ölni az erdőben, de olyat is láttam már, hogy egy 7-es röhögve belerúgott egy hajléktalanba majd elfutott. ...szóval igen, a 7-esek azok nagyon gonoszak.
2015. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

Így nézett ki az elkövető:

[link]

2015. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez az egész témakör egy nagy hülyeség. (a Feng-shui és az agykontrollt kivéve.) Törölni kéne a többit. Okkultizmus? Mágia? ugyan már.. csodák, isten, LEY-vonal (szószoros értelmében létezik, de mitológiaiban NEM) hülyeség mind.
2015. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Csendben megjegyzem, hogy a Feng-shui a kínai misztika, és okkultizmus egyik legnagyobb kincsére a Yi qing-re(I Ching) épül, amely pedig az égi, földi, és emberi qi áramlását és kölcsönhatását vizsgálja. Ami ennél okkultabb, az festi magát. A feng shui mesterek kínában földméréssel, jóslással, és qigonggal is ugyanúgy foglalkoznak, mint azzal, hogy hogyan érdemes elrendezni a teret, hogy az ember jól érezhesse magát benne. Mágia? A tér megfelelő elrendezése, hogy a qi tökéletesen áramoljon, és az emberek javát szolgálja elég nagy léptékű mágikus művelet. Okkultizmus? A feng shui eredeti értékeit csak okkult megközelítéssel értheted meg. A térrendezés a fengh shui egyik felhasználási formája.

Az agykontroll nem okkultizmus? Minek nevezed azt, hogy az ember a tudata erejét, és képességeit kihasználva változtat a saját életén? Mert hogy ennek tanulmányozása okkultizmus, a gyakorlata mágia.

2015. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha te a 7-es számot "gonosz" számnak tekinted, akkor annak a számnak azt tulajdonítod.

És valóban, akkor számodra azzá válik.

Minden hit kérdése.

Ennyi erővel a 13 és a 666 is gonosz szám.

Mégis a 13-mas a szerencse számom.

Ne adj a babonákra, tévútra vezet.

2015. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Lulu777 válasza:

Igen gonosz szám, a Sátán meg Lucifer csak álruhában.

"7-en vannak, mint a gonoszok"

Ezt csak valami random emberke találta ki még régen, ugyanúgy lehetnének 8-an, vagy 25-en is.

Minden szám mindenkinek más jelentéssel bír. Ezt csak te magad tudod kideríteni. A számok semlegesek, gonosz kezében gonoszak, jó kezében jók. Nekem pl a szerencseszámom, ahogy a 13, meg a 21 is. De mondhatnám még a 117-et is.

2015. júl. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

7: Gonoszság száma.


Igen, a gonosz szám.

2015. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
666.
2015. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én 1996. 06. 06.-án születtem, nekem mégse mondta eddig senki. :D
2015. dec. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!