Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hallottátok hogy Mekkában...

Hallottátok hogy Mekkában összedőlt egy templom amit a muszlimok körbe mászkáltak meg ott hajoldoztak előre hátra fel le, ezek szerint isteni katasztrófa lesz náluk mert lázadnak a világ ellen, ez viszont a kába kőnél lehetett?

Figyelt kérdés
Hát nem tudok mit mondani még Isten is magukra hagyta őket.
2015. szept. 11. 21:26
1 2 3 4
 11/36 Legoman ***** válasza:

Én sem hallottam olyanról, hogy összedőlt volna bármi is ott mostanában.

Olyan elméletet már én is hallottam, hogy elakarják foglalni Európát. De nem a háborús menekültek, hanem a terroristák, akik jól tápláltak, egészségesek.

Bár nem tudom, hogy mi lesz a vége, de szerintem, ha így lesz, és háború tör ki, akkor szerintem Európa erősebb, mint Afrika, főleg télen. :D

2015. szept. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

#10

A jelent nem tudod megváltoztatni, mert az éppen történik, a jövőt viszont igen, a jelen történésekre reagálással.

.

"...isten ad nekem hatalmat..."

Ha még nagy I-vel írnád, akkor sem, hacsak nem te vagy a kiválasztottja. Ha annak tartod magad, kocka alakú gyógyszert kérj, az nem gurul el.

2015. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Ingen is meg tudom változtatatni. Lehet hogy hihetetlennek látod amit írok én valóban ilyen vagyok és amikor magamon változtatok a jelenben olyankor minden meg változik.
2015. szept. 12. 10:28
 14/36 anonim ***** válasza:
Amerikai táv-telekinézis segítségével a daru belezuhant a mecsetbe, arab 911.
2015. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
Én pl olyanokat hallottam, hogy templomokba csapott be a villám. És? .... A hívek ott is hajladoznak térden csúsznak és? Mit kell ezzel az ostoba kérdéssel ilyeneket gondolni és Istenítéletről beszélni.. Orvost keress fel, ha az ilyen problémák egyre gyakrabban jelentkeznek.
2015. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
Kérdező, orvosnál voltál-e mostanában?
2015. szept. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Szerintem meg vissza vehetnétek magatokból hátha még titeket fog orvos kezelni. Jobb ha nem alszotok éjjel mert olyan varázslatokra vagyok képes ami megtörhetetlen ki is tudok szálni a testemből én kapcsolatba tudok kerűlni a túlvilággal mi az én áldásom. Vagy a pszichiátriára akartok menni? Mert hamar oda teszlek benneteket ha nem fejezitek be. És hogy tudassam veletek rendőrnek tanulok. Úgyhogy sürgősen felejtsetek el mert álmotokban is elkaplak benneteket. Ti elmeháborodottak gondolkodjatok el magatokon!
2015. szept. 13. 01:42
 18/36 A kérdező kommentje:
Te is miről beszélsz kérdező? A teleki nézés az szugresszív.
2015. szept. 13. 01:49
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Na,emberek oszoljunk, nincs itt semmi látnivaló! A kérdező szépen megbeszéli magával az összes problémáját, ne zavarjuk.
2015. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
Ha ez lesz a jövő rendőr-generációja, tényleg oszolni kell, ki merre lát. Még az országból is.
2015. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!