Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hallottátok hogy Mekkában...

Hallottátok hogy Mekkában összedőlt egy templom amit a muszlimok körbe mászkáltak meg ott hajoldoztak előre hátra fel le, ezek szerint isteni katasztrófa lesz náluk mert lázadnak a világ ellen, ez viszont a kába kőnél lehetett?

Figyelt kérdés
Hát nem tudok mit mondani még Isten is magukra hagyta őket.
2015. szept. 11. 21:26
1 2 3 4
 21/36 True Damage ***** válasza:
Már megint kábsziztál?Ha ezt elmondom faterodnak tuti kapsz olyan pofont, hogy megint elhagyod a tested.
2015. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Nehogy még én csapjalak homlokon tégedet. S ha tovább folytatjátok én meg kereslek benneteket bárhol a világon és el bánok veletek ahányan vagytok mert mindenre van módszerem és ne sértegessetek feleslegessen mert magatoknak ártatok vele nem nekem.
2015. szept. 13. 13:22
 23/36 anonim válasza:

Te most fenyegetsz bennünket. Csodálatos vagy. Tényleg rendőr leszel: hüeségeket kérdezel és még neked áll feljebb, ha mi merünk válaszolni, és az történetesen neked nem tetszik. Rugdosni nem akarsz?

Várj, küldöm az IP címem, hogy meg tudj találni - vagy már megvan? ... Készítsem az elsősegélydobozt?

2015. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Legoman ***** válasza:

Szerintem nyugodjon le mindenki.

Abból, hogy egymást szidjátok, fenyegetitek. Olyanok vagytok, mint a gyerekek az óvodában. Ők szoktak kis apróságokon hajba kapni.

Az okosabb döntés az lenne, ha lezárnátok ezt, és nem ítélnétek el senkit, csak mert más. Ismétlem:

Senki senkit nem ítélhet el, csak mert más!


A legjobb az lenne, ha bocsánatot kérnétek egymástól.

2015. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Nagyon jogos lego man szép volt én meg bocsáttok neki. Ember én ilyen betegeket életemben nem csesztem mindt ezek.
2015. szept. 13. 14:46
 26/36 A kérdező kommentje:
Had Szórakozzanak. Én senkit nem bántok még nem találnak engem nálam olyan nem létezik amivel fel tudnának dühíteni. ~~~>>)))))))
2015. szept. 13. 14:50
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Fúú bazze, pont ilyen rendőrökre van szükségünk az utcán mint a kérdező...

- vallásidióta: isten vele van e beteg világban

- ezohülye: megtörhetetlen varázslatokat tud

- gyűlölködő: pszichiátriával fenyegetőzik, pont ő :D

- agykárosult: látja a jövőt és változtatja a jelent


Irodista biztos nem lesz belőle, mert e csodás képességek mellett a helyesírás nem megy neki.


Persze lehet hogy csak simán troll, szerintem ilyen hülyét rendőrnek nem vesznek fel. Amennyiben troll, akkor viszont emelem kalapom, nagyon vicces és jó amit ír. :D


Vagy tényleg agykárosult és számára a rendőr a foglalkozások csúcsa. Mondjuk ez még mindig jobb mint egyes önjelölt plazmafizikusok. :D

2015. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Pedig el ezkezdtem a tanfolyamot és a terror elhárítósoknál leszek mert mesterüknek hívnak a gyakorlók szóval én vagyok a parancsnokuk és még az egyetemi tanár is azt mondja hogy több eszem van mindt neki mert még én is taníthám ő-t mindt oktató. És egyáltalán nem vonatkozik rám amiket te rólam álítasz mert szerintem te vagy az agykárosúlt mert meg gondolatlan vagy és agresszív azzal meg magadnak ártasz nem nekem.
2015. szept. 13. 18:57
 29/36 anonim ***** válasza:
59%
hüjetróll :P
2015. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

[link]



Úgy nézek ki mindt egy tról te beteg fejű?

2015. szept. 14. 11:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!