Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nagyon erős gyűlölet van...

Nagyon erős gyűlölet van bennem egy személy iránt, ami emészt engem. Hogyan tudnék ettől az érzéstől megszabadulni? A puszta akarat már kevés.

Figyelt kérdés

A kapcsolatomba avatkozott ez a személy 3. félként. Megcsalás nem történt, de a páromra igen erős hatással volt egy ideig. Páromnak sikerült megbocsátanom, de a 3. fél iránt hatalmas gyűlölet tombol bennem, ami emészt... Hogyan tudnék tőle megszabadulni?

Ezernél többször próbáltam magamban átrágni a dolgot, észérveket felhozni, hogy végülis nem is történt semmi és amúgyis... de nem megy. Meg tudom ettől valahogyan magamat tisztítani?


2015. okt. 13. 14:52
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Dehogy csaltam meg.
2015. okt. 13. 18:58
 22/34 anonim ***** válasza:

Az egyik ilyen csoporttárs veled azonos nemű?

Megérdemli a párod, hogy szeresd?

Otthagyna téged egy dugásért?

Vagy az a fajta, aki kettős életet él?

Gyenge ember, aki mindenkivel lefekszik?

Vagy van abban a nőben valami isteni?

2015. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Férfi a csoporttárs.
2015. okt. 13. 19:02
 24/34 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy vallást, az megtanít a megbocsájtásra gyermekem !
2015. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Fish1 ***** válasza:

A gyűlöletet úgy tudod lezárni, ha megbocsátasz annak a harmadiknak is. Alapul véve azt, hogy az akkori élethelyzetben, az akkori tudatosságával ennyi telt tőle.

A helyedben még megvizsgálnám a következő kérdéseket is:

- Biztos, hogy stabil lábakon áll a kapcsolatotok, ha ez a nő hatással tudott lenni a párodra? Mi az, ami nem úgy működik, ahogy kellene?

- Mi az, ami miatt nem bízol a párodban, adott-e okot erre?

- Benne lehet-e a pakliban az, hogy a kapcsolatod nem túl stabil, és mivel nem tudtál tenni azért, hogy ez máshogy legyen, nem magadat gyűlölöd-e, csak kivetíted ezt az érzést arra a harmadikra?

A helyedben még elmondanám a pasinak, hogy rosszul esik az, amikor azt a nőt hozza fel viccelődés szintjén.

2015. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a csoporttársnak tetszel, vagy utálja a barátod, vagy csak viccelt?

A barátod csak akkor lehet veled szerelemben, ha többet senkivel nem beszélhet? Mert a jobbat keresi?

2015. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Egyébként kaptál egy olyan nagy jó tanácsot, hogy mondjad meg a párodnak, hogy zavar, mert szereted őt.

De ne fenyegesd, elnyomd, hisztizzél neki, zsarold, bántsd. Hanem szeresd és legyetek együtt. Ha olyan ember, aki nem érdemel meg, akkor pedig minek harcolni érte?

2015. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Soha nem kívántál meg másik pasit? Ellenséges vagy a kedves vagy szép pasikkal?
2015. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Próbáltam neki megmondani, erre azt monda idegesítő a hisztim. Pedig nem hisztizve mondtam.
2015. okt. 13. 19:11
 30/34 anonim ***** válasza:

De hiába imád téged nem fog ellenségként viselkedni egy másikkal, csak mert nő.

Boldogok vagytok együtt? Ha igen, ez a lényeg!

2015. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!