Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nagyon erős gyűlölet van...

Nagyon erős gyűlölet van bennem egy személy iránt, ami emészt engem. Hogyan tudnék ettől az érzéstől megszabadulni? A puszta akarat már kevés.

Figyelt kérdés

A kapcsolatomba avatkozott ez a személy 3. félként. Megcsalás nem történt, de a páromra igen erős hatással volt egy ideig. Páromnak sikerült megbocsátanom, de a 3. fél iránt hatalmas gyűlölet tombol bennem, ami emészt... Hogyan tudnék tőle megszabadulni?

Ezernél többször próbáltam magamban átrágni a dolgot, észérveket felhozni, hogy végülis nem is történt semmi és amúgyis... de nem megy. Meg tudom ettől valahogyan magamat tisztítani?


2015. okt. 13. 14:52
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Vegulis igen:)
2015. okt. 13. 19:39
 32/34 anonim ***** válasza:

Sok boldogságot, szeretetet szerelmes napokat és éjszakákat kívánok nektek:)

És ne hagyd, hogy mások telibeszéljék a fejed! Ha figyelsz és elmondod a véleményed nem baj, de soha ne mérgezze meg az életeteket a nem valóság.

Nem igaz, hogy jobb rettegve lélni az életet, mint megijedni. De ha meg kellene ijedni sem a veszekedés ami megmenti a kapcsolatot. Persze minden kapcsolatban van, de nem szólhat csak arról. Ha valakit szeretünk meg nem tiporjuk el.

2015. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ha szeretünk valakit, hogy tudnánk mással boldogabbak lenni?
2015. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedves vagy. :) Meg is nyugodtam.
2015. okt. 13. 20:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!