Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirits of Eridu követői,...

Spirits of Eridu követői, adnátok választ a kérdéseimre?

Figyelt kérdés
A fő kérdésem (és a szkeptikusok, trollok és egyéb személyek a böngésző ezen lapját kérem most zárják be) hogy van-e igazság a Spirits of Eridu és társoldalai által hirdetett vallásban? Van olyan aki gyakorolja ezt a vallást, esetleg az fel tudna keresni privátban, hogy ne a szekptikusok előtt kelljen kérdéseket feltennem?

2016. júl. 25. 19:45
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
És már kezdődik is.. Leszögeznék valamit, nem a vezetőségének az idealizmusára vagyok kíváncsi, hanem arra, hogy mit tapasztalnak/tak az eddigi követői. Mennyiben más mennyiben jobb/rosszabb. Az, hogy a vezetőség náci / neonáci illetve, hogy a tanításaik hangolnak a zsidók ellen az engem nem igazán izgat.
2016. júl. 26. 13:31
 12/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem hogy van benne igazság.
2016. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Hinni én sem hiszek egyik vallásban sem, csupán érdeklődöm.
2016. júl. 26. 14:24
 14/36 anonim ***** válasza:
46%

Kíváncsi vagyok, hogy azok, akik azt mondják, hogy "náci szekta az egész", mit tudnak a "nácikról". Segítek: semmit sem.


Én is nem rég találtam ezekre az oldalakra, és nagyon érdekel. Korábban már kutattam a témában éveken keresztül (nem az okkultizmussal kapcsolatban), és az ő válaszaik tűnnek az eddig hiányzó láncszemnek.


Persze segíteni sajnos nem tudok a mágikus részével kapcsolatban, mivel nekem is új ez az egész, viszont a "náci" dolgokkal kapcsolatban annál inkább, és szívesen.

2016. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Náci szektának én se igazán tartom ezt az egészet, mivel tudtommal a nácik nem csak a zsidókat akarták kiírtani, hanem az összes, az eridu által "Dzsentileknek" nevezett népet akarták kiirtani, hogy csak az árja német nép maradjon. Ezzel szemben az eridu hívői nem szólítanak fel, hogy ki kell irtani a közeledben lévő zsidókat, szimplán nem szívlelik se a zsidókat se a keresztényeket, és úgymond harcolnak ellenük ha jól értelmezem.
2016. júl. 26. 20:09
 16/36 anonim ***** válasza:
47%

Teljesen rosszul értelmezed, az egyetlen nép, aki itt ki akar irtani bárkit, az a zsidó, akiknek a torzszülött kreálmánya a kereszténység és az iszlám.


Dzsentil nép minden nép, ami nem zsidó. Így az árják is dzsentilek. Hitlernek esze ágában sem volt kiirtani egyetlen népet sem, függetlenül attól, hogy megérdemelték volna, vagy sem, ellenben a zsidók több száz nem-zsidó népet irtottak ki, és teszik ezt a mai napig.

2016. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Tudtommal Hitlernek célja volt a zsidóság kiirtása, de ez esetben annak idején ezt (mint még sok minden mást) nem tanultam meg rendesen történelem órán :D Azt pedig csak neten olvastam, hogy a zsidóság után más népek is voltak Hitler "haláltábor" listáján
2016. júl. 26. 21:31
 18/36 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagyok szkeptikus, foglalkozom mágiával, de ez a spirits of eridu nagyon gáz, divat az egész.
2016. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Történelem órán akarsz informálódni történelemről? :D Ne nevettess.
2016. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező,had adjak egy jótanácsot: Hagyd ezt a vitát! Tapasztalatból mondom,hogy ha valaki ragaszkodik a nézeteihez, akkor nagyon nehéz meggyőzni. Amúgy van igazság a spirit of eriduban,csak ki kell hámozni a politikából.
2016. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!