Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Spirits of Eridu követői,...

Spirits of Eridu követői, adnátok választ a kérdéseimre?

Figyelt kérdés
A fő kérdésem (és a szkeptikusok, trollok és egyéb személyek a böngésző ezen lapját kérem most zárják be) hogy van-e igazság a Spirits of Eridu és társoldalai által hirdetett vallásban? Van olyan aki gyakorolja ezt a vallást, esetleg az fel tudna keresni privátban, hogy ne a szekptikusok előtt kelljen kérdéseket feltennem?

2016. júl. 25. 19:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
44%

"A Sátánizmus megelőzte a kereszténységet és minden más vallást. A Sátánizmus nem a “gonoszról” szól.

A Sátánizmus nem egy “reakció” a kereszténységre. "


Akkor miért átkozzák, gyűlölködnek folyton a keresztényekre ?


[link]


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__4..


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__6..

2016. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
11%
Azért, mert amég ők ülnek a pénzükön és a hatalmukon más emberek éheznek. Azért, mert amég ő tudnak minden igazságot mégis a gonosz oldalon állnak és okkal butítják és betegítik meg az embereket. Ez most nem azokról a keresztényekről szól, akik vakon követik a bibliát és minden vasárnap templomba járnak. A papokról, a pápákról és egyebekről.
2016. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
39%

"Azért, mert amég ők ülnek a pénzükön és a hatalmukon más emberek éheznek. Azért, mert amég ő tudnak minden igazságot mégis a gonosz oldalon állnak és okkal butítják és betegítik meg az embereket............................ A papokról, a pápákról és egyebekről."


Te még láttál gazdag Papot? Van fogalmad hogy él egy pap? Mennyit keres? Mit kell megtagadnia, amit egy átlagembernek nem? Most ne a Pápát hozd ide.

2016. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én spirituális sátánista vagyok, és a kérdéseidre, a választ csak tapasztalat útján kapod meg. Mint én, mióta el kezdtem követni ezt a vallást, sokkal jobb lett az életem. Nem kérek senkit hogy hidjen nekem, ezek tapasztalatok.

Üdv

2017. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Keresztènyek is ezt mondják. "Miòta követem Jèzust, sokkal jobb lett az èletem" Persze-persze... Minden vallásos ezt mondja, ha mèg nem vettètek volna èszre. Ajánlom olvassátok el az isteni tèveszme c könyvet. Üdv: Egy 14 èves lány, Aki gondolkodik.
2019. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

35#


A különbség az, hogy nekünk attól lett jobb az életünk, hogy aktívan teszünk ezért. A Spirituális Sátánizmus egy életigenlő, cselekvésorientált életszemléletet ad, a kereszténység passzív magatartásra sarkall. A “megváltásban” egyrészt halál után, másrészt passzív félként, csak és kizárólag “isten” kegyelme által részesülnek a hívők. Ezzel szemben mi saját magunkat váltjuk meg ebben az életben, munkával, folyamatos önképzéssel és önfejlesztéssel. Ez nem “ugyanolyan”, a szöges ellentéte a kereszténységnek.

2019. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!