Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet abból komoly problémám...

Lehet abból komoly problémám ha nem kívánság miatt idézek meg 1 démont hanem felajánlás céljából?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvastam az ilyen témáról és régóta foglalkoztat.Mindenhol azt írják és mondják h ha alkut kötök 1 démonnal akkor a lelkemet veszi.Mi van akkor ha én pont ezt szeretném h ne legyen többé lelkem,hogy ne legyen bennem semmi olyan emberi tulajdonság ami gyengévé tesz,h ne érezzek szeretetet,fájdalmat,keserűséget bánatot,gyűlöletet h ne érezzek egyáltalán semmit sem.Bele fáradtam a sok csalódásba a sok lelki gyötrelembe az emberi butaságra.Azt akarom h minden emberi érzésre és tulajdonságra immunis legyek.

#ezoterika #mágia #okkultizmus #agykontroll #jóslás #reinkarnáció és karma #természetfeletti lények.egyéb kérdések
2016. okt. 22. 17:20
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
az utolsó előtti miért kommentelő rá világított 1 új lényegre amire nem s gondoltam.Hogy mért venné el a lelkemet.Lehet h így jobban szenvedek,de viszont lélek nélkül érzelem mentes leszek ami a démonoknak csak jó mert így én fogok másokat megbántani és a démon az én szenvedésmentességemért cserébe kap tőlem 100 másik szenvedő embert.Akik az én beszólásaim miatt,az én visszavágásaim miatt nem tudnak majd éjjeleken át aludni mert úgy fogja őket bántani az h olyannal vágtam vissza nekik amik számukra egy fájdalmas pont volt az életükbe.
2016. okt. 22. 18:39
 12/29 A kérdező kommentje:
bocs nem utolsó előttinek hanem a 7 es válaszolónak írtam.
2016. okt. 22. 18:40
 13/29 anonim ***** válasza:

"Lehet abból komoly problémám..."

Ha ilyen kérdés felmerül benned, MÁR VAN!

2016. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#9 hogy jegyezte le ha nem emlekszik ra? es miert is jo ez nekunk?


#11 ha a lelked elveszi meghalsz, mivel a lelek eltet


de ha erzelmeid veszi el csak akkor gonoszsagra semnfogsz vagyni vagyis nem bantsz masokat


de ha kered hogy csak a jonerzeseid vegye el ezt is megteheti de magadnak is megtudod


de miert jo a rossz?

ezt sose tudom megerteni miert vagynak kimondottan egyenesen a gonoszsagra valakik meghozza kizarolagosan


#9 re vissiaterve ha elhagyjuk testunk nem tudunk masokon segiteni

vagy talan lelkunk/szellemunk ki he repkedjen a testunkbol?

2016. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
hogy mért jó a rossz mert hatalmat ad mások felett,félelmet kelt másokba,és lelkiismeret furdalás nélkül adja vissza azoknak akik ilyenné tették.Ha el veszi lehet h nem fogok vágyni a gonoszságra se de viszont fájni sem fog ha megbántanak.azért vágyunk a gonoszságra mert mi is azt kaptunk az élettől így mi is azt akarunk adni.
2016. okt. 22. 19:09
 16/29 anonim ***** válasza:

Üdvözlöm!


Infer Nóra vagyok, a Kénkő Kereskedelmi Zrt. Lélekkereskedelmi Osztályának vezetője. Tudomásunkra jutott, hogy Ön szeretne megszabadulni lelkétől. De minek tenne így, ha jó pénzért eladhatná?


Cégünk több, mint huszonöt évezrede foglalkozik lélekkereskedelemmel, és piacvezető szerepet tölt be ezen a területen az egész világon. Forduljon hozzánk bizalommal! Mi jutányos ajánlatot tudunk tenni az Ön lelkéért - biztosítani tudunk cserébe készpénzt, tudást, hatalmat és egyéb árucikkeket... kell ennél több? Na ugye, hogy nem! Ne bízza lelkét amatőrökre, forduljon hozzánk!


Kérem, amennyiben cégünk felkeltette érdeklődését, forduljon bizalommal hozzánk a 06-90-633-993 telefonszámon! Ha július 17. éjfélig telefonál, akkor a "GYK-LÉLEK" kód ellenében emellett "egyet fizet, kettőt kap" akciót tudunk biztosítani egyedülálló minőségű fekete gyertyáinkra. Ne hagyja ki ezt a fantasztikus ajánlatot!

2016. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ez hirdetés. Ha van bitcoinod, akkor tudok egy lélektemetőt...
2016. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Jezus azt tanitja hogy a gonoszsagot josaggal viszonozd

(nem szoszerint de ezt jelenti)


a josag nem ad hatalmat?


a szeretet a legnagyobb "hatalom"

2016. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#16 nagy +1

nem semmi:D

2016. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

#14, a megvilágosodás része már nem volt benne az idézetben, Tolle szenvedését idéztem csak be. Ami a testünk elhagyását illeti, ez a Földön sem lehetetlen, én 7 éves korom óta csinálom rendszeresen. Igaz, csak spontán, alvás közben/előtt, szándékosan még nem sikerült, de néha spontán megtörténik.

(#9)

2016. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!