Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet abból komoly problémám...

Lehet abból komoly problémám ha nem kívánság miatt idézek meg 1 démont hanem felajánlás céljából?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvastam az ilyen témáról és régóta foglalkoztat.Mindenhol azt írják és mondják h ha alkut kötök 1 démonnal akkor a lelkemet veszi.Mi van akkor ha én pont ezt szeretném h ne legyen többé lelkem,hogy ne legyen bennem semmi olyan emberi tulajdonság ami gyengévé tesz,h ne érezzek szeretetet,fájdalmat,keserűséget bánatot,gyűlöletet h ne érezzek egyáltalán semmit sem.Bele fáradtam a sok csalódásba a sok lelki gyötrelembe az emberi butaságra.Azt akarom h minden emberi érzésre és tulajdonságra immunis legyek.

#ezoterika #mágia #okkultizmus #agykontroll #jóslás #reinkarnáció és karma #természetfeletti lények.egyéb kérdések
2016. okt. 22. 17:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok járatos az ilyesmiben, de nagyon önzetlen segítség tőled, hogy adni akarsz nem kapni. Biztos már foglalt helyed van a pokolban.
2016. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Előző, ez jó, ez tetszik! 😃
2016. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Te vagy lelked. Nem tudja semmi sem elvenni.

Ehhez gondolkodás általi önnevelés kell.

De nálad hozzáállás változtatás kell.

Ha kell segítség, írj rám.

2016. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Eladni a lelked? :D add el nekem es megsugom az erzelemmentesseg titkat, de am szerintem elobb add el a cipodet egy homelessnek es egesz telen jarj mezitlab, lehetoleg a betonon. Ezt most nem rossz szandekbol mondom, csak erdemesebb elobb a kicsivel kezdeni h a nagyot is megertsd. Ha viszont nyapic vagy es csak a szadjar...hmmm akkor nincs is ertelme tovabb firtatni a dolgokat.
2016. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

nem így megy.


Csak előre tudsz menni. elfájni, feldolgozni, megbocsájtani magadnak.

2016. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ez már egy érdekesebb kérdés. Igen, vannak olyan nézetek (a dolgok komolyabbik felén), hogy a beavatás során (szükségszerűen és kötelezően) le kell vetni mindent, ami emberi.

...ha nem önként veted le, akkor a sors (=a végzet) veszi le.


A nyugati okkultizmus ilyen dolgokról szól (amiről írsz) ... angolul érdemes ezeket olvasni, nem magyarul.


Néhány szerző:

Paul Foster Case

Aleister Crowley


Sötét oldal:

Michael W. Ford


Ihletett (természetesen nő):

Rosaleen David


stb. stb.

2016. okt. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Helyesen:

Rosaleen Norton


[link]


Vagy ösztönös tehetségnek kell lenni (nők közül kerülnek ki), vagy megértésre kell jutni ... kb. ezek a lehetőségek vannak ma.

2016. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem mindegy hogy a jo szolgalataba vagy a gonosz szolgalataba adod a lelkedet...


igy az elobbi valaszokhoz es kerdesedhez: miben jobb neked az ha teljes lenyed atadod a gonosznak minthogy a jonak tenned?


Xy4

2016. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Ha ezek a céljaid ne Démont idézz kérlek, azzal nem neked lesz komoly problémád hanem mindenki másnak, nem könnyű visszaküldeni egy Démont oda ahonnan jött, ne is próbáld meg, ha felajánlod magad egynek akkor átjárót nyitsz neki a testeden keresztül aminek mind aki kicsit jobban beleásta magát a Démonológiába, Criptológiába tudja mi lehet a vége... Más módszerek is vannak.
2016. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!