Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Úgy hiszem anyós rontást tett...

Úgy hiszem anyós rontást tett rám. Hogyan szerezhetnék erről bizonyosságot? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
A ridikül egyik zsebében egy pzs-be hajtogatva kávézaccot és macskaszőrt találtam, ráadásul a pénztárcámban a cipzár belső varrásába egy piros fejű gombostűt tűzött. Ez csak az anyósom lehetett, mivel csak nála teszem le felügyelet nélkül a dolgaimat. Mostanában egyébként is szokatlanul bájos velem és az utóbbi napokban rengeteg apró bosszúság ér.
2017. júl. 27. 13:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Mi az a 3-rom?
2017. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Mst meg leng a csillár a nappaliban, most ahogy felnézk, brrrrrrrr ezt nem lehet kibírni, megyek is kifelé........
2017. júl. 27. 17:22
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
Útközben azért vedd be a gyógyszereidet.
2017. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Aneem ***** válasza:
36%

Szerezz be egy pakli cigánykártyát, a 36 laposat. Gyújts meg egy fehér gyertyát, majd kezd el keverni a kártyát és mond ezt: kedves kártya kérlek mutasd meg van e rajtam átok vagy rontás. Ha jól megkeverted, tedd le a paklit az asztalra és a bal kezeddel emeld el a kupacot jobb oldalra, majd ezt a kupacot is emeld el jobb oldalra, így kaptál 3 kupac kártyát. A középső kupacot rakd rá a jobb oldali kupacra, ezt pedig a bal oldalira, így ismét egyben van a pakli.


Most bal oldalról jobbra haladva a pakli tetejéről indulva szépen egymás mellé tegyél le 13 lapot. Amennyiben a 13 lapban nincs benne az ellenség kártya úgy nincs rajtad átok vagy rontás. Amennyiben benne van úgy meg kell nézni az előtte balra lévő 3 lapot. Az egyel előtte lévő az azt jelzi hogy miért átkoztak meg, a kettővel előtte lévő azt hogy milyen az átok küldő személynek a személyisége, a hárommal előtte lévő lap pedig azt jelzi hogy férfi vagy nő -e az illető.


Amennyiben van rajtad átok úgy a szír 3-as zsoltárral lehet a legegyszerűbben leszedni amit itt találsz meg : [link]


először gyújts meg egy fehér gyertyát így "Meggyújtom ezt a gyertyát ,JÓ, nevében"


Elmondani úgy kell hogy a zsoltárban található úr vagy uram szavak helyett azt mondod hogy "JÓ" és a legvégén az utolsó sorban a "Jákob" név helyett a sajátodat mondod.


3x mond el a zsoltárt.


"Köszönöm, távozz békével" elfújod a gyertyát. Ekkor ismét megnézheted hogy lejött e az átok, ha elsőre nem jön le az azt is jelentheti hogy több rétegben régóta vagy megátkozva, és eddig nem takarítottad le magadat. Érdemes addig újra csinálnod ameddig tiszta nem leszel tőle.

2017. júl. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Azért különös, hogy csak a mi lakásunkban érzek ilyen furcsául, meg az anyóséknál, de az csak a mama személyéből érződik. Ott a tárgyak nem "viselkednek" szokatlanul vagy hogy is fejezzem ki magam.

Sehol máshol, nincsenek ezek a jelenségek.

Anyósommal kapcsolatban: pár napja valami földöntúli félmosoly van az arcán és valami fenomenálisan bájologva beszél hozzám, amikor kettesben vagyunk.

Amikor más is jelen van, akkor mintha elvágták volna, a hangja is tök normálisra változik, de érdekes, hogy nem félelmet kelt bennem, hanem valami megfoghatatlan érzésem van, mintha minden erőm elszállna és csak nézek ki a szemeimből és automatikusan helyeselek neki mindenben.

Ma reggel a kulcsom nem volt a zárban, pedig rendes esetben mindig a zárban hagyom. Csakhogy még véletlenül se tudjanak bejönni váratlanul még azok sem akiknek van kulcsuk.

Még nem tudom hogy szabadulok ezektől az ostoba jelenségektől, de valahogy megtalálom a módját, legalább is nagyon remélem.

Hát ez nagyon furi.

Azelőtt sosem tapasztaltam még csak hasonlóakat sem.

2017. júl. 28. 07:49
 16/24 anonim ***** válasza:
88%
Aranyosak ezek a write-only kérdezők.
2017. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de meglehetősen tájékozatlan vagyok az ilyen write-only témában, meg egyáltalában is.

Szóval, hogyan kell itt ezt érteni, ebben a szövegkörnyezetben?

2017. júl. 28. 21:13
 18/24 Krisszeki82 válasza:
22%
Szia! Ha valóban úgy érzed,hogy megátkoztak,akkor csak egy dolgot tudok javasolni! Frabató! [link] Őt keresd fel. De tudnod kell,hogy ha katolikus vagy: A vallásod tiltja,hogy jóshoz menj!!!!!!
2017. júl. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Krisszeki82 válasza:
36%
Még egy fontos dolog! Menj el egy paphoz,és kérj tőle segítséget! Vissza száll az anyósra! Szerintem.....
2017. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

A mi is és anyósék is katolikusok, de nem gyakoroljuk a vallást. Templomba imádkozni nem járunk, de évente 5-6 alkalommal templomokba bemegyünk a párommal együtt, mivel szeretjük a hangulatát, de hát gondolom ez nem számít, mivel a látogatás nem vallási célú.

Utóbbi jelentkezésem óta semmi szokatlan nem történt. Igaz, anyóséknál nem voltunk.

Most nyugodt vagyok, bár ez is szokatlan, hogy ilyeneket írok, mivel én egyébként nem vagyok egy nyugtalan teremtés. Kifejezetten körülnéztem a lakásban hogy esetleg van-e valami rendellenes de nem, nincs semmi, tök nyugi van, semmi de semmi gyanús.

2017. júl. 30. 05:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!