Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Úgy hiszem anyós rontást tett...

Úgy hiszem anyós rontást tett rám. Hogyan szerezhetnék erről bizonyosságot? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
A ridikül egyik zsebében egy pzs-be hajtogatva kávézaccot és macskaszőrt találtam, ráadásul a pénztárcámban a cipzár belső varrásába egy piros fejű gombostűt tűzött. Ez csak az anyósom lehetett, mivel csak nála teszem le felügyelet nélkül a dolgaimat. Mostanában egyébként is szokatlanul bájos velem és az utóbbi napokban rengeteg apró bosszúság ér.
2017. júl. 27. 13:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
88%
Én mondom mit kell tenned: visszamész a múltba egy időgép segítségével, elhozol 5 középkori papot, elkíséred őket az anyósod házához, megmondod a papoknak, hogy anyósod egy boszorkány, ott pedig máglyán elégetik, te ne csinálj semmit csak bízd a papokra.
2017. júl. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Anyóséknál jártunk az este. Én egyedül mentem, mert a párom a melóból jött az ellenkező irányból. Kb. este fél 10 körül volt. Ahogy a kisboltnál kifordultam egy hatalmas kutya, nagyon hatalmas én 172 cm vagyok és a kutya is volt ekkora ahogy felágaskodott és átkarolt a első mancsaival. Hihetetlen erős volt, Nem bántott, még csak nem is ugatott. Egyedül volt, még sosem láttam, a fajtáját sem tudom, csak azt, hogy hatalmas, erős, barnás rövid szőrű volt. nagyon kapaszkodott belém. Furcsa hogy nem féltem, nagyon nehezen tudtam lefejteni a mancsait de csak próbált kapaszkodni belém. még futni sem tudtam, mert annyira kapaszkodott szinte vonszoltam anyósomék kapuja felé ez kb. olyan 10-15 méter lehetett a kapuig. Egy örökkévalóságnak tűnt. Végre bejutottam a kapun, de ott is jött volna utánam. Eléggé zilált voltam mikor beléptem a nappaliba. Elmondtam, hogy mitörtént és az anyósom csak annyit kérdezett, hogy milyen volt a kutya szeme. Hát megmondom őszintén ez nagyon meglepett , de hát olyan hatalmas volt a kutya, hogy összeért az arcom a pofájával és a szemei tök normálisnak néztek ki, talán ezért nem éreztem félelmet sem. Elmondtam neki, de csak azt tette hozzá hogy Daninak erről ne szóljak, mert csak felidegesíteném. Hát mit mondjak, ez megint igen csak furcsa történés volt, de, hogy még a páromnak sem mondhatom el, az már mégiscsak sok. Nem tudok szabadulni ettől az egésztől. Mit akarhatott az a kutya egy vadidegentől? Sose láttam még, de talán még életemben sem láttam ekkora kutyát.
2017. aug. 1. 11:31
 23/24 anonim ***** válasza:
81%
Nyírd ki anyósodat xd
2017. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#19 válasza korrekt, de kiegészíteném: nem mindegy, milyen paphoz. Katolikus legyen, nekik volt valaha exorcista vagy egzorcista szolgálatuk, tehát van tapasztalatuk. Állítólag ezt a "középkori" szolgálatot ilyen néven már beszüntették, de ma is létezik az un. ördögűző, aminek feladatát pap tölti be. Nem az ujjamból szoptam; egyházi rend címszó alatt is megtalálod.
2017. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!