Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy vehetem le házilag a...

Hogy vehetem le házilag a rontást?

Figyelt kérdés

Tönkrement az életem elég fiatalon, és szeretném helyretenni a dolgaimat. Nem szeretném részletezni, hogy mi történt, hogyan történt.

Leginkább privátban várnék segítséget, hátha találok itt olyan embert, aki ért az ilyen dolgokhoz.Azok az emberek, akik pedig nem tudnak normális válaszokat adni, lehetőleg ne kommenteljenek, mert nincs szükségem üres szavakra. Előre is köszönöm.



2018. máj. 1. 22:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
"Mivel saját testvérről volt szó, enyhe átkot kapott. Egész héten rossz jegyei lettek." - Úgy, hogy szorgalmasan tanult, és nem volt egy tanára sem, aki pikkelt volna rá? :-)
2018. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%

Milyen normális válaszokat vársz abnormis kérdésre?

.

Megkeresed, hova lett feltéve a rontás, két kézzel fogva leveszed, aztán irány a kuka.

2018. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kálányos eszmeráldá te vagy az? Ejj a rántás az szár ügy. Én legutóbb csák ácáteesollovál tudtán kiszedni a tángámbul.
2018. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 VPeter90 ***** válasza:
AZ előttem 2-vel válaszolónak. Igen tanult mint mindíg. Egyébként meg röpdogák voltak. Ha már ennyire érdekel :)
2018. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Istent kéred bocsásson meg bűneidet.Azt megkéred szabadítson meg minden rontástól ha lehet.Átoktól.Ennyi.Semmi spádéra nincs szükség.Köszönd is meg
2018. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Krúdy Gyula ***** válasza:

Kedves Belkincski,


Isten létezését nem vitatom, mindenkinek mást jelent. Ő a minden, maga az élet, rajta keresztül létezhetünk, benne élünk stb stb. Viszont az élettel járnak azon nehézségek melyekkel meg kell küzdenünk melyek által többek lehetünk, és egyszerre közelebb kerülhetünk hozzá is hittől függetlenül. A mindenségnek/ energiának van olyan aspektusa mely kérésen alapul, és ha azt kéred "Istentől", hogy szabadítson meg a rossztól akkor az úgy is lesz, de ez önmagában kevés. Azért éljük át a rosszat, hogy tudjuk értékelni a jót bár ezek relatív szavak semmi több. Az életeinkért mindenki egymaga felel, és így mindenki saját sorsának kovácsa. Ha segítséget kérünk akkor isten megadja a lehetőséget, hogy segíthessünk önmagunkon akár ismerős, álom, képesség, vagy iránymutatás formában. Ha valaki önmagával elhitette, vagy tényleg el van átkozva akkor kérni az átok levételét csak abban az esetben megoldás ha az illetőnek valóban megvan az a közvetlen kapcsolata istennel, hogy az teljesülhessen. (Igen közvetlent akartam írni.) Ellenkező esetben tennie is kell azért, mint ahogy mindenkinek minden másért.


Elfogadni valami létezését nem ugyan az, mint ahhoz méltó úton járni az életben.

2018. máj. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát, Péter, szoktál te ide érdekes dolgokat is írni, de az iskolai eredmények és a babonák, átkok, rontás kapcsolatában nem hiszek. Ha valaki lelkiismeretesen tanul, nem kimerült, és nem pikkel rá a tanár, max. úgy lehetnek rosszak az eredményei, ha a tanár nem figyel oda javításnál, esetleg rossz megoldókulccsal javít. Ilyen esetet tudok főiskoláról.
2018. máj. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Fakkensajsze ***** válasza:
írj privátban,részletezd és segítek :) egy Spirituális Sátánista
2018. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16-os tapasztalatom szerint a rontás egy rossz energia ami másoktól jön.Istennek nyilván nem akadály ezt levenni.Itt te tehetsz bmit ha egyszer rajtad van az rajtad is lesz.Legalábbis az olyannál amit szóval küldtek rád.Ha az illető aki küldte erősebb akkor te nem tudsz tenni ellene.Istenhez mindenkinek közvetlen kapcsolata van hiszen ő mindemben ott van.Bennünk is.Az már más tészta hogy hajlandó-e segíteni és megérdemled vagy sem.Vagy esetleg tanulnod kell vmit a rontásból és azért nem segít
2018. máj. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Jesszus... Otthon nem lehet levenni rontást, szerinted miért vannak ilyenre és ehhez hasonló dolgokra szakosodott emberek...??
2018. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!