Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges, hogy vozom a...

Lehetséges, hogy vozom a balszerencsét?

Figyelt kérdés
Egy ideje már észre vettem, hogy hullanak körülöttem az emberek (most komolyan mondom) A közelemben lévőket folyton baleset éri vagy valamilyen balszerencse. Elég, ha csak elhaladok valaki mellett és azt valamilyen balszerencse éri. A múltkor, pl. pókerezni voltam jól mentek a dolgok, viszont, amíg játékban voltam a mellettem ülők egy jó lapot sem kaptak. Folyton megy a panaszkodás, hogy "nem akarok a Kaszás mellett ülni"... néha úgy tűnik, mintha emiatt kerülnének és játszani sem akarnak velem. (Csak úgy mellékesen, a vezetéknevem Kaszás) Hogy példákat mondjak, a múltkor ki kellett hívni a szerelőt, mert a szomszédban leszakadt egy kábel. Odamentem nézelődni, hogy mit hogyan csinálnak. A létre mellett álltam, erre a szerelő leesett eltörte a karját. Mentőket hívtak hozzá és elvitték, egy hét múlva egy másik befejezte (egy hétig nem volt internet). Később a szomszédban azon kezdtek viccelődni, hogy miattam esett le, mert a közelemben mindig valami rossz történik. Múltkor előtt 1 évvel azelőtt, pl. egy temetésen voltam a környékről temettek valakit. A részletekben most ne menjünk bele. Tehát ott voltam a temetésen hozták a koporsót, mikor elhaladtak mellettem az egyik nem bírta tovább "gondolom" és a koporsó elborult kiesett a hulla, néhányan siklottak is. A lényeg, hogy szerencsés vagyok, csak a körülöttem lévők nem azok és sokszor viccelődve rám kenik, hogy vozom a balszerencsét és balesetek történnek körülöttem. A vezetéknevemmel is megy a viccelődés. Ha tényleg van valami alapja meg lehet előzni valami keleti varázslattal vagy ilyesmi? Nem mintha engem zavarna, végül is velem semmi rossz nem történik, sőt igencsak szerencsésnek momdhatom magam.
2018. máj. 4. 11:31
1 2 3
 1/27 anonim válasza:

Szerintem csak veletlen egybeesesek.

Butasag hinni a balszerencseben.

2018. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Akkor sok a véletlen egybeesés. Jó néhány esetet tudnék sorolni, pl. a múlthéten vettem kétpár csukát (hobbiból szoktam focizni) Ott is történt már "egysmás". A lényeg, hogy vettem kétpár focicipőt és összefutottam egy ismerőssel. A barátnőjével vásároltak meg ilyesmi. A mozgólépcsőn félúton megbotlott leesett... Történt olyan elképesztő is focizás közben a madarak esetek le a közelemben. Jól kinevettek a társaim. Szokták mondani, hogy közveszélyes vagyok. Amihez hozzányúlok tönkre megy, körülöttem mindenki balszerencsés, megsérül, emiatt a babonások kerülnek.
2018. máj. 4. 12:19
 3/27 anonim ***** válasza:
Rontás van rajtad. Ne aggódj, kezelhető a probléma. Tudok segíteni.
2018. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:

Biztos vagyok benne,hogy a bibliaban van erre magyarazat.

Kerdezz meg egy vallasos embert is.

2018. máj. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Beszéltem róla a helyi plébánossal, pappal vagy minek szokás hívni... Azt mondta többet kéne közösségbe járnom, mármint a vallási körökben. Viszont semmi hasznosat nem tudott mondani, mellesleg sokszor részeg is, szóval nem nagyon hallgattam rá. :D Vannak vallásosak a környéken, de nem nagyon tudom hogy kell tanácsot kérni az ilyen emberektől. Egyéb okok miatt nem is kedvelnek engem. Az interneten is megkérdeztem ilyen jósnő féleséget, azt mondta, hogy elszívom a körülöttem lévők pozitív energiáit vagy valami ilyesmi. Mondott még néhány dolgot, amit nem nagyon értettem. Nem is az én világot. Volt egy másik fórumozó is, akit megkérdeztem, hogy volt e olyan személy az életemben, aki eltávozott "az élők soraiból" és közel volt hozzám...?
2018. máj. 4. 12:51
 6/27 A kérdező kommentje:
#3 Hogy tudsz nekem segíteni? Hogy kell levenni azt a rontást? Mennyibe kerül? Ki tette rám? :D Az előbbi mondatott nem fejeztem be. Hiába leírtam mindent a fórumozónak, de többet nem írt vissza, hiába írtam rá, mintha a föld nyelte volna el. Ha meg leállok beszélgetni egy vallásossal, hogyan kezdjek neki? Mit mondjak? Nem kezdhetem rögtön a problémámmal. Nem szoktam velük beszélgetni.
2018. máj. 4. 13:15
 7/27 anonim ***** válasza:

Elsőként egy gyors ideiglenesen megoldás: 75469639975


Másodszor, magadévá kell tenned az egyik legfontosabbat miszerint az okkult tanítványság szintjén az asztráltest, mint tudatos átlépési zóna szerepel, mert csak egy letisztult, átvilágított asztráltest válhat a mentális Én uralom-átvételének eszközévé.


Gondolkozz ezen. Ez a beavatási utad. Később folytatjuk. Addig is ❤️❤️ áldás ❤️❤️

2018. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#7 Mi van? 🤔
2018. máj. 4. 13:52
 9/27 A kérdező kommentje:
Ez a "75469639975" a telefonszámod?
2018. máj. 4. 13:54
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Grabovoj szám. De ha ennyit se tudsz akkor nagyon nehéz lesz segíteni rajtad.


A te bajod az, hogy hogy a mélytudatból feltörő démonok aggasztó cselekedetekké kulminálnak, melyek a vágy-szinteken beindítva rezgésüket, karmikusan visszahatnak a tudatlan áldozatra.

Az események az elkerülhetetlen változások felé sodródnak, amik beteljesítik jövődet.


❤️❤️ Áldás ❤️❤️

2018. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!