Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges, hogy vozom a...

Lehetséges, hogy vozom a balszerencsét?

Figyelt kérdés
Egy ideje már észre vettem, hogy hullanak körülöttem az emberek (most komolyan mondom) A közelemben lévőket folyton baleset éri vagy valamilyen balszerencse. Elég, ha csak elhaladok valaki mellett és azt valamilyen balszerencse éri. A múltkor, pl. pókerezni voltam jól mentek a dolgok, viszont, amíg játékban voltam a mellettem ülők egy jó lapot sem kaptak. Folyton megy a panaszkodás, hogy "nem akarok a Kaszás mellett ülni"... néha úgy tűnik, mintha emiatt kerülnének és játszani sem akarnak velem. (Csak úgy mellékesen, a vezetéknevem Kaszás) Hogy példákat mondjak, a múltkor ki kellett hívni a szerelőt, mert a szomszédban leszakadt egy kábel. Odamentem nézelődni, hogy mit hogyan csinálnak. A létre mellett álltam, erre a szerelő leesett eltörte a karját. Mentőket hívtak hozzá és elvitték, egy hét múlva egy másik befejezte (egy hétig nem volt internet). Később a szomszédban azon kezdtek viccelődni, hogy miattam esett le, mert a közelemben mindig valami rossz történik. Múltkor előtt 1 évvel azelőtt, pl. egy temetésen voltam a környékről temettek valakit. A részletekben most ne menjünk bele. Tehát ott voltam a temetésen hozták a koporsót, mikor elhaladtak mellettem az egyik nem bírta tovább "gondolom" és a koporsó elborult kiesett a hulla, néhányan siklottak is. A lényeg, hogy szerencsés vagyok, csak a körülöttem lévők nem azok és sokszor viccelődve rám kenik, hogy vozom a balszerencsét és balesetek történnek körülöttem. A vezetéknevemmel is megy a viccelődés. Ha tényleg van valami alapja meg lehet előzni valami keleti varázslattal vagy ilyesmi? Nem mintha engem zavarna, végül is velem semmi rossz nem történik, sőt igencsak szerencsésnek momdhatom magam.
2018. máj. 4. 11:31
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

A Satan evezredek ota ismeri az ember pszichologiajat,pontosan tudja,hogyan "hulyitse" meg az embert,ha kell,akkor igy...Csak azt nem ertem,miert foglalkozik veled ennyire ☺😐

Gondolom rossz energiakkal is dolgozik vagy mi 😞de most komolyan...

2018. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a grabovoj szám és miként segíthet az nekem... Fogalmam sincsen mik azok a "rezgések" karmikus micsodák. Azt sem hiszem, hogy kapcsolatban állok valamilyen démonnal. Bár sátánista akartam lenni, mármint ne az a "megrögzött fajta", csak divatból. Láttam néhány videót a youtube-on. Annyira veszem komolyan, mint a Jedi vallást... Most illuminátus akarok lenni. :D Beszélgettem erről egy ismerősnek "csak úgy viccből" és ő biztos továbbadta. A családja, leginkább az anyja templomban járós fajta. Valószínűleg továbbadta a többieknek és azóta furán néznek rám a vallási körökből, mellesleg egy olyan közösségben élünk, ahol mindenki tud mindent, állandóan figyelnek az élő kamerák, így mindenről tudnak. Némelyik tehetségesebb, mint bármelyik újságíró. :D A sátán befolyása alatt állhatok...? Nem hiszem. Szerencsésnek mindhatom magam, vagy leginkább átlagosnak csak mások tesznek meg jegyzéseket, hogy "vonzom a bajt" meg hasonlók. Meg aztán nekem is feltűnt gyakran vannak ilyen balesetek, köztük vannak viccesek is. Nem halt meg közeli hozzátartozóm (legalábbis nem tudok róla), amikor elmeséltem az egyik fórumozónak többet nem írt nekem. Ebből az okból kezdtem foglalkozni az ezotériával, de senki semmi hasznosat nem írt nekem. Leginkább ismerkedni akartak vagy meghívni valamilyen ezoterikus közösségben "ha jobban érdekel az ezotéria regisztrálj erre az oldalra" ilyesmiket szoktam kapni. Ha meg valami rosszat mondok, akkor azt mondják szkeptikus vagyok vagy materialista. :D
2018. máj. 4. 15:08
 13/27 anonim ***** válasza:

Fohászkodni fogok a lelki üdvösségedért, de azt hiszem, hogy ez már késő.


Annyira utálom az érzést, amikor egy ilyen menthetetlen elveszett lélekkel találkozók mint te. Gyűlölöm, hogy nem tudok már tenni értük semmit. Lelkük pusztulásra van ítélve.


Őszintén sajnálom...

🙏

2018. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
#13 Olyan komoly bajban vagyok???! 😨 De miért... mit tettem?
2018. máj. 4. 15:33
 15/27 anonim válasza:

"Illuminatus akarok lenni"

Szerinted ?mi bajod lehet?

Hiszel a menyorszagban?

Na oda igy nem fogsz jutni...

2018. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
#15 Nem értem mire akarsz kilyukadni, semmit nem értettem abból, amit mondtál. Tényleg ennyire hülye lennék? Kezdek összezavarodni. :D
2018. máj. 4. 15:44
 17/27 anonim ***** válasza:
Elolvastam a kérdésed és rá pár percre elestem a saját lábamba.
2018. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
#17 Sajnálom. Gyakran előfordul.
2018. máj. 4. 18:04
 19/27 anonim ***** válasza:
Egy megoldás maradt. Remete életét kell élned. Vonulj vissza a civilizációtól és ne lépj kapcsolatba senkivel. Sajnálom, nincs más megoldás, ha lenne esküszöm a magasságos fénylényekre elmondanám.
2018. máj. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#19 Introvertált vagyok. Nehezen építek ki kapcsolatokat, ennek ellenére könnyen megy a beszélgetés. Egy kicsikét mindenhez értek. Az ok, amiért ezt elmondom az, hogy néhány haverom van, viszont ők szívósak, jól bírják a megpróbáltatásokat. Szóval rajtuk kívül aligha érdekel, hogy kinek esik baja vagy hogyan érinti őket jelenlétem "utóhatásai"... Lehet, hogy rosszul hangzik vagy tényleg rossz vagyok, viszont nem akarok remete lenni. Keresem a megoldást (ha van ilyen) és megpróbálom fölé kerekedni "ha létezik ilyesmi". Még, ha az egész világ elutasít, nem adom meg magam harc nélkül! :D
2018. máj. 4. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!