Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges, hogy vozom a...

Lehetséges, hogy vozom a balszerencsét?

Figyelt kérdés
Egy ideje már észre vettem, hogy hullanak körülöttem az emberek (most komolyan mondom) A közelemben lévőket folyton baleset éri vagy valamilyen balszerencse. Elég, ha csak elhaladok valaki mellett és azt valamilyen balszerencse éri. A múltkor, pl. pókerezni voltam jól mentek a dolgok, viszont, amíg játékban voltam a mellettem ülők egy jó lapot sem kaptak. Folyton megy a panaszkodás, hogy "nem akarok a Kaszás mellett ülni"... néha úgy tűnik, mintha emiatt kerülnének és játszani sem akarnak velem. (Csak úgy mellékesen, a vezetéknevem Kaszás) Hogy példákat mondjak, a múltkor ki kellett hívni a szerelőt, mert a szomszédban leszakadt egy kábel. Odamentem nézelődni, hogy mit hogyan csinálnak. A létre mellett álltam, erre a szerelő leesett eltörte a karját. Mentőket hívtak hozzá és elvitték, egy hét múlva egy másik befejezte (egy hétig nem volt internet). Később a szomszédban azon kezdtek viccelődni, hogy miattam esett le, mert a közelemben mindig valami rossz történik. Múltkor előtt 1 évvel azelőtt, pl. egy temetésen voltam a környékről temettek valakit. A részletekben most ne menjünk bele. Tehát ott voltam a temetésen hozták a koporsót, mikor elhaladtak mellettem az egyik nem bírta tovább "gondolom" és a koporsó elborult kiesett a hulla, néhányan siklottak is. A lényeg, hogy szerencsés vagyok, csak a körülöttem lévők nem azok és sokszor viccelődve rám kenik, hogy vozom a balszerencsét és balesetek történnek körülöttem. A vezetéknevemmel is megy a viccelődés. Ha tényleg van valami alapja meg lehet előzni valami keleti varázslattal vagy ilyesmi? Nem mintha engem zavarna, végül is velem semmi rossz nem történik, sőt igencsak szerencsésnek momdhatom magam.
2018. máj. 4. 11:31
1 2 3
 21/27 VPeter90 ***** válasza:

Találgatások, de basszus pont a nyilvánvalóra nem ondol senki. Megnyugtatlak, a körülötted levők balszerencséje tényleg a te "hibád", de hogy valami jót i mondjak nem tudatosan teszed. Jó lehet nem voltál (vagy nem emlékszel hogy lettél volna) kezdő démon. Ha valaki nem uralja az erejét, annak a körülötte levők isszák meg a levét. Nem tartod ezt furcsának hogy körülötted senkinek nincs szerencséje csak neked ?? Naaaa ? Ezen gondolkozz el 1 kicist mi lehet ennek az oka ? (bár szerintem magad is tudod a választ) és hogy mit tegyél ellene ? Gyakorolj, próbáld a hatást tudatossá tenni. Értékes 1 képességed van csak tanuld meg használni (vagy add nekem, ha nem kell szivesen átveszem). Ez 1 áldás nem 1 átok, ha használni tudod, feloszthatod a hatását és ha mondjuk 1 nagyobb közösségbe mész, elérheted hogy mindenki csak "kicsit" rosszat kapjon még te megnyerheted a lottót. (hülye a példa de mondjuk 30-40 ember között összejöhet). Óriási lehetőséget kaptál, ne puskázd el. Annak meg hogy a neved Kaszás, örülj. Nem gondolod hogy ez a jele valaminek ? Mondjuk ilyen adottsággal már rég le kellett volna hogy essen. Ha máskor nem, akkor mikor a kérdésedet megláttad leírva.


Ha kell segítség a kontrol-ba tudok néhány tippet adni, de nem túl sokat mert az én erőm nem szerencse természetű de a Drain-em mechanikája hasonlóan működik mint a te erőd.


Sok sikert kívánok a tanulásban. Remélem segítettem.

u.i: ha nem láttad nézd meg az Elveszett lányt (az 1 sorozat) ott is az első pár részébe a csaj haosnlóan érzi magát. Akivel lefekszik az meghal (spoiler alert: aztán kiderül hogy ő 1 succubus. Spoiler vége).

2018. máj. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ha vonzod a balszerencét, büszkén mondhatod magadról: szerencsés vagy!

Ha szerencsétlen lennél, a szerencsét vonzanád.

Mindig az ellentétes pólusok vonzzák egymást!

2018. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

#21 Nem vagyok démon és nem is voltam az. :D A családban többen is rendelkeznek ezzel a bizonyos "erővel", bár én meg azt szoktam mondani, hogy a "balszerencse" csak hit kérdése. Másfelől nem akarok ártani senkinek tudatosan és tudat alatt sem. A család többi tagja is babonás, még az álmoknak is olyan nagy jelentőséget tulajdonítanak, hogyha valami rosszat álmodnak összeülnek 2-3-an és próbálják fejtegetni. Azt hiszik, hogy előre látják a halált vagy valamilyen rosszat bekövetkezettjét. Tisza égő... megy a panaszkodás, hogy azért nincs normális párkapcsolata, mert a barátjával folyton valami baleset történik. (De valószínűleg mindegyik családban így van ez, ahol többnyire a nők dominálnak, mármint, ami a létszámot illeti). Nyilván belém nevelték a hülyeséget, hogy ilyesmiket írok. A környéken szokták mondani, hogy olyan vagyok, mint a szüleim, mondják a faterom miatt kisiklott egy vonat, mert rajta ült vagy valami ilyesmi... Ha nem is csinálok semmit, rám aggasztják ezeket. Eleve egy babonás környék, az egyik hívő a másik babonás, a harmadiknak meg mittudomén milyen hite van. Az idősebbek még az ükanyádat is ismerik, kb. ilyen környék ez. Gyakran úgy érzem, mintha a kukorica gyermekeinek szülőfalujába csöppentem volna. Van olyan is a családban (de most komolyan mondom), ha az egyik azt álmodja, hogy valaki meg fog halni a többiek halálosan komolyan veszik, mintha kész tény lenne. Vagy, ha pénzzel álmodik már azon gondolkodik mire fogja költeni a nyereményt. Az ismerősei meg kérdezik tőle, hogy milyen nemű lesz a gyereke, még olyan baromságot is, hogy lehetne fiatalabb. :D Tiszta boszorkányság. Mellesleg a család többsége mind nő. A fiú lányok száma 20-80% arány között van. Gyakran történnek balszerencsés esetek, kevésbé gyakran kisebb-nagyobb "balesetek", és ha jelen vagyok automatikusan rám fogják.

#22 Mindig is szerencsésnek hittem magam. Azzal nincs semmi problémám. :D

2018. máj. 5. 17:52
 24/27 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Bizonytalanság okozhatja. Edz.
2018. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nezd a jó oldalát: ha vonzod is a balszerencset, legalább nem magadra.
2018. máj. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Sőt, ha ennyire komoly a dolog, tehetnél egy sétát a parlamentben.
2018. máj. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Miutan elolvastam a kerdesedet, ra egy orara majdnem elgazolt egy auto. Otthon pedig ugy felejtettem a vizcsapot es meg epp idoben vettem eszre a szinultig teli furdokadat ahhoz, hogy ne azzon el a lakas. En tobbet nem olvasom ezt a kerdest. Talan legjobb lenne ha elkerulned a GYK-t, nehogy masoknak is baja essen ...
2018. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!