Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Rontás vagy átok? Volt már...

PegiBea kérdése:

Rontás vagy átok? Volt már része valakinek rontás vagy átok levételében, oldásában? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kudarcok sorozata magánéletben,családban,karrierben,anyagilag!

Tuti,hogy elátkoztak vagy rontást tettek rám,ennyire nem lehet hogy srmmi nem sikerül!


2019. febr. 10. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha elmész rontáslevételre, utána leszel csak anyagilag rossz helyzetbe. Szerintem azt a pénzt inkább rakd félre, vagy vegyél belőle lottót, még annak is nagyobb értelme van. Esetleg lehet hogy benned van a hiba, magadat kellene megismerned és megtalálni az okát, hogy miért nem sikerül semmi. A sikerért viszont tenni kell, nem várni a sültgalambra.
2019. febr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Van egy rossz hírem.
2019. febr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Én már csináltam rontást és vettem is már le
2019. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia en ismerek valakit aki letudja ezt rolad venni, rolam is o vette le.
2019. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sosem voltam az a fajta ember,aki nem tesz semmit és várja a sültgalambot!

Egyedül neveltem fel a gyerekeimet,egyedül vettem házat és egyedül teremtettem némi egzisztenciát!

Mindíg is tettem a családomért és a kapcsolataimért!

De ne én legyek már az oka,az alkoholizálásnak vagy azért mert túl sokat adok egy kapcsolatban!

2019. febr. 11. 00:24
 6/6 anonim válasza:
Pedig de.
2019. febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!