Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy átok üljön valakin?

Figyelt kérdés

van egy nő ismerősöm, aki mellett furcsa dolgok történnek.

Fiatalabb korában volt egy barátja, aki autóbalesetben meghalt.

Aztán ikrei születtek, majd azok közül is az egyik meghalt.

Majd egy házas emberrel kezdett, aki a férje lett, ám 4 év múlva rákban meghalt a férfi.

Aztán újabb házas emberrel kezdett, aki szintén élettársa lett, ám rövid időn belül az is tüdőembóliát kapott, és az állapota egyre súlyosabb.

Szerintetek lehetséges, hogy valaki mellett ennyi tragédia történjen? ez csak a véletlen műve lenne, vagy valami más?

Mit gondoltok?



2018. okt. 16. 21:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 Király Péter 1 ***** válasza:
35%

Szia!

Nekem is ezen jár eszem, ezen is, foglalkoztat. Amióta ide ebbe a házba jöttünk - nem ma 1996-ban - csak energia vesztés, boldogtalanság, rossz álmok, hallucinációk, emberektől aló elvesztés ért, mindenki menekült innen barátok, munkások építkezés miatt. Megéreztek valamit itt. Honnan, hol tudhatom meg ezt ebben segítsetek.

2018. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim válasza:
A nő ismerősödről mit kell tudni? Véleményed szerint miért ülhet àtok az életén?
2018. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
Na, ez egy roppant jó kérdés. Igazán talán nem is ő áll átok alatt, hanem akik a közelébe kerülnek? Nem tudom. Talán valamilyen negatív energiát sugároz azok felé, akik közel kerülnek hozzá. Én kerülöm, tehát tényleg csak ismerős, távoli. :D
2018. okt. 16. 21:55
 4/65 anonim ***** válasza:
Vagy mérges.
2018. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
32%

Nincsenek véletlenek. Sőt megkockáztatom, hogy az adott nő foglalkozik mágiával. A többit már a képzelőerődre bízom. De pontosat is lehet tudni, ha jobban utána kotor az ember.


*Majd egy házas emberrel kezdett, aki a férje lett, ám 4 év múlva rákban meghalt a férfi.


Aztán újabb házas emberrel kezdett, aki szintén élettársa lett, ám rövid időn belül az is tüdőembóliát kapott, és az állapota egyre súlyosabb.


Itt pedig erős a gyanú, hogy haszonszerzés áll a háttérben. A férfiak vagyona öröklés útján.

2018. okt. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
58%

5+


Mágiával, mindezeket elő lehet idézni és okozni(akár hiszed, akár nem):


autóbalesetben meghalt.

majd azok közül is az egyik meghalt-csecsemőhalált, magzati korban lévő halált, lepénylevállást

rákot, és embóliát is.

És az egészségben sok más dolgot is, amit itt most nem taglalnék.

2018. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
58%
Elég beszédes az írásod, egyébként.Illetve az események beszélnek önmagukért. Főleg azoknak akiket próbáltak már ilyen módszerekkel eltenni az útból, de túlélték, és egy a mágiánál nagyobb hatalom állt a cselekvő elé.
2018. okt. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Én a mostani párjának (tüdőembólia)jeleztem, de nem hallgat rám. Szerelmes.
2018. okt. 17. 08:11
 9/65 anonim ***** válasza:
58%
8 Mert meg van kötve, szerelmi kötéssel, és mint a Marionett figura teszi azt amit a kötő akar.
2018. okt. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy szó szerint mágiázna a nő, de hogy valamilyen neg. energia van körülötte az biztos. Talán ez a sorsa...
2018. okt. 17. 11:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!