Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetseges hogy a szellemek a...

Kis Szurke kérdése:

Lehetseges hogy a szellemek a meghalt ufokok szellemei akik lezuhantak roswellnel?

Figyelt kérdés
az ufok meghaltak es szellemkent ternek vissza igaz e? hiszel e az ufonautakban e?

2019. febr. 11. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem, legalábbis, ha azt a tényt nézzük, hogy a lehetséges szemtanúk elvileg egy csészealj szerű dolgot láttak. A földőnkívüli idegen lények szelleme pedig nem valószínű hogy egy űrhajót vezetne. Egyébként hogy patantt ki a fejedből ez a kérdés?! Mondjuk gondolom egy ártatlan kis trollkodás de ha a mégsem hát....
2019. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehetne de nem. Több 100-1000 szellem észlelés és szellem fotó van, egyik se a szürkékre hasonlító alak. Ott nem hinném, hogy ennyi földönkívüli lett volna.

Lehet, hogy ők is szellemek, de nem hinnén, hogy az összes szellem az övéjük.

(Ez főleg úgy értendő, ha hiszel mind a két dologban)

2019. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
És akkor mi van azokkal akik Roswell előtt láttak szellemet?
2019. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
De hát én már vissza is szálltam a pUFOjkámba...
2019. febr. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
53%
Természetesen nem léteznek sem ufonauták sem szellemek.
2019. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Csak gratulálni tudok mindenkinek és le vagyok döbbenve, hogy milyen hülyék az emberek (tisztelet a kevéske kivételnek). Amikor valaki normális kérdést tesz fel és tényleg segítségre lenne szüksége akkor tele van a válasz szekció troll, lekezelő, lehülyéző válaszokkal. Amikor meg eza Kis Szürke nevű akárki kiír egy ilyen kérdést, amiről már messziről leríj, hogy troll kérdés (a kérdező csak unatkozott otthon és gondolta kiír egy teljesen értelmetlen kérdést) egyből csupa értelmes, segítőkész, a kérdésre válaszoló válaszok jönnek. Elképesztő, hogy mivé lett ez a világ.
2019. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A BAH csomópontnál zuhantak le 1834-ban ufók, (akkor még nem ez volt a neve a helynek) és azoknak voltak kisállataik, és azoknak a szelleme szokott kísérteni, mert irigykednek az ágyban alvó tacskókeverékekre, csak rájuk, nem tudom miért.
2019. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!