Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az elemi mágia nehéz? Melyik...

Az elemi mágia nehéz? Melyik a legkönnyebben megtanulható és uralható elem (közvetlen elemi mágia)?

Figyelt kérdés
2019. jún. 19. 16:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
istenem, adj neki egy kis észt kérlek
2019. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha nem hiszel ebben, akkor mit keresel az ezotériánál?
2019. jún. 19. 17:44
 3/18 Mihago ***** válasza:
33%
Nehéz bizony. Főleg mivel mágia nem létezik. Ha te hiszel benne, a te dolgod, de magyarázd már meg, hogy ha varázslattal el lehet intézni dolgokat, miért nem alkalmazzák a világgazdaságban, az iparban, a hadviselésben... Csak ilyen habókosok hisznek benne, mint te. Sajnálatodra még a horoszkóp is hülyeség. Már évek óta számítógéppel generálják a szövegeket, amelyek a Blikkben és hasonló proli lapokban megjelennek, fölötte egy szimpatikus idős néni képével, aki valószínűleg egy amerikai stockfotó-gyűjteményből származik.
2019. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A mágiához erős akarat, hit és energia kell. Hiába próbálsz mágiát használni, ha nem hiszel benne és nem akarod nagyon.
2019. jún. 19. 18:14
 5/18 anonim ***** válasza:
20%

Kedves Kérdező,


egy héten belül harmadszor teszed fel ezt a kérdést. Mi a meglátásod, miért nem kapsz használható válaszokat?

2019. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Jaruss ***** válasza:
48%
Erre így egyértelmű válasz nincs. Nekem az etológia és a genetika ment a legjobban, de a biokémiát nehezebben tanultam. Ennél nagyjából hasonlóan működik. Nem mindenkinek ugyanaz könnyű vagy nehéz. De ne is keresd, melyik a könnyű, mert ami könnyű az nem kihívás, és nem erősít. Egyébként a rossz hír az,hogy először rá kell jönnöd, bennes melyik elem a legerősebb. De ez pozitív és negatív értelemben is fontos. Amíg ezt nem tisztázod, és nem hozod egyensúlyba, addig hagyd az elemeket. Magaddal kerülj először harmóniába,különben megrekedsz vagy ami rosszabb, árthatsz magadnak.
2019. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Túl sok volt a Harry Potter xD
2019. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
:D :D :D
2019. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Eddig nem sok használható választ kaptam, a legtöbb válasz arról szól, hogy ilyen nem létezik. Aki nem hisz az ilyenekben az mit keres itt!? És a válaszokból nekem pontosak kellenek, még kezdő vagyok, és nem találok semmit hiába keresek.
2019. jún. 19. 20:27
 10/18 anonim ***** válasza:

ötös vagyok


Mire következtetsz a tapasztalataidból?

2019. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!