Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » S. O. S. Ez mi lehetett?

S. O. S. Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Egyedül voltam a szobámban, lekapcsoltam a villanyt, hogy vakuval tudjak videót készíteni. Hirtelen felkapcsolódott a villany. Még a villanykapcsolónak is hallottam a hangját, ahogy felkapcsolódott. Én háttal álltam a kapcsolónak, ahogy megfordultam, egyenes a kapcsolóra nézve elfogott egy szörnyen erős érzés, hogy nem vagyok egyedül a szobában, valakinek vagy valaminek a jelenlétét éreztem. Kb. 1-2 perccel ezután a bal karomba egy erős, éles fájdalom nyilalt. Elmondtam ezt a családnak és kinevettek, hogy már meg vagyok zakkanva, nem léteznek szellemek.


Valaki, segítség, ez mi lehetett?


2020. jan. 19. 19:44
1 2
 11/17 anonim válasza:
70%

Javitom. Csak is hozzáértő ember vegye fel vele a kapcsolatot. Tanulni lehet ezt de nem egy nap alatt...

Én látom érzem őket de jó helyre nem tudom küldeni ezért a segítség....

2020. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Elég komolynak tűnik mindaz, amit ti itt most írtok. Kapcsolatba lépni semmiképp sem fogok vele, legfőképp azért, mert nem is tudnék hogyan.

Egyébként pedig próbálok a realitás földjén maradni és két lábbal a földön állni. Eddig sem féltem igazán ilyesmitől, megpróbálok ezek után sem. Aztán majd meglátjuk, mi lesz ennek a folytatása.

Mindenképp tájékoztatlak titeket az esetleges következményekről.

2020. jan. 19. 22:18
 13/17 Krúdy Gyula ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Erősen azt javasolnám, hogy NE vedd fel a kapcsolatot vele.


Nagyon sok lélek van a világunkban. Többségük nem ártalmas, csak szimplán elvannak mint bárki más. Ami viszont életvitelileg problémát okozhat neked az az, ha elkezdesz a jelenlétükre reagálni.


A lelkeknek nem az élők jelentik általában a megoldást, de ettől még van, hogy tévképzetek miatt mindent megtesznek a figyelem felkeltése érdekében. Még ha tudnál is kommunikálni 1-2 lélekkel, se te nem adhatnál neki olyan infót ami őt segítené, és te sem nagyon kaphatnál ilyesmit tőle. Kihangsúlyozom, hogy én itt most az itt kóborló lelkekről beszélek nem azokról akik okkal jönnek, és így-úgy segítenek az embereknek. Az ilyen segítő lelkek viszont mivel megtalálják a módot, hogy üzenjenek így az ő eseteikben a kapcsolatfelvétel szintén nem a mi oldalunkról téma, csak szimplán megtörténik általuk.


Ha te mutatod azt egy léleknek, hogy tudatosult benned a jelenléte, és még tenni is akarsz miatta valamit azzal lényegében (józan paraszti ésszel is belegondolva) te azt üzened a léleknek, hogy:

"Igen a többi emberrel ellentétben én elfogadom jelenléted, és figyelnék rád."

Ezt követően garantált, hogy meg is fog próbálni a lélek mindent, hogy te figyelj rá.

A rosszabb ennél már csak az, hogy ha egy hétköznapi kis lélek miatt te elkezdesz "kapcsolatfelvenni" a szellemekkel akkor ha az a kapcsolatfelvétel feltűnik más lelkeknek is akkor lehet nem olyan valami fog neked válaszolni amivel te eleinte beszélgetni szerettél volna. Az információáramlás odaát is működik. Ha egy erősebb valami megtudja, hogy egy ember érdeklődik a szellemek iránt akkor lehet csak ártatlan kíváncsiságból is odamegy megnézni mi az. Hidd el ha ezt a kérdést ide kiírtad akkor az azt jelenti, hogy nem lendítené előre pszichés állapotodat egy ilyen találkozás.


Ez amúgy picit horror-ul hangozhat, de annyira nem vészes mint amennyire leírtam. A gond inkább a lehetőségekben van amik megtörténhetnek, és amikre nincs hatásod. Éppen ez a kontroll hiánya miatt javasolnám, hogy maradj távol a témától.


Ha érdekel ez a téma akkor ne kapcsolatfelvétellel hanem meditációval, és önismerettel kezdj. Saját érzéseid tisztázd le, és találd meg mi miért van jelen az életedben.

2020. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, simán ingával elmondja mizu, aztán vagy segítesz neki vagy nem. Ezen az oldalon sem kötelező mindenkinek válaszolni ha egy embernek már valaszoltál.

És tegyük fel segítesz is neki, vagy ő neked, az miért lenne baj? Babonás könyvekben lehet olyasmit olvasni, hogy igy gonoszak meg úgy. Képzeld csak el, ha meghalsz, aztán a lelked itt kering, támpontot keresve, aztán mindenki letagadná hogy érez téged! Milyen pocsék érzés lenne ez neked. Neki is az lehet.

Csomó minden lehet, de ha félelmedben letagadod, akkor sose tudod meg


A babonásoknak meg ne higgy szerintem, de a te választásod

2020. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azóta nem történt semmi, nincs is félelemérzetem. Nem akarom túlreagálni a dolgot, majd továbbáll.
2020. jan. 20. 21:07
 16/17 anonim ***** válasza:
14%
Én azt javaslom, addig állj le a piával, amíg még nem teszel kárt magadban és a környezetedben. Mit szólnak hozzá a szüleid, hogy saturészeg vagy egyfolytában? Annyi mindent kezdhetnél az életeddel!
2020. jan. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Haha, vicces vagy nagyon. Már hónapok óta full tiszta vagyok.
2020. jan. 21. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!