Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért hiszem azt hogy a...

Miért hiszem azt hogy a pokolban vagyok?

Figyelt kérdés
tehát miért hiszem azt hogy a pokolban vagyok hogy nem abbana dimenzióban vagyok és nem azt a létformát éllem amit kellene?
2020. márc. 2. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
A létforma és a "dimenzió" ugyanaz, mint nekem. A pokol viszont egy mentális állapot, mint ahogy a mennyország is.
2020. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem nem tévedés pokol egy valoságos hely egy fizikai valóság egy másik dimenzió én már jártam ott nyomor van leheteln mekkora nyomor van és állandó halálfélelem egy átjáró ahol csak betegségek vanak és lehetne sorolni
2020. márc. 2. 13:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ha szerinted az egy másik dimenzió, akkor miért gondolod azt, hogy most ott vagy?
2020. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen ez a baj hogy rosszul tettem fel kérdést nem a pokolban vagyok hanem anak egyik változatžában de nem a tulvilágon nem azona helyen ahol ugy látom a kanapékot a rekamét a polcot tudat határozza meg az anygaot tehát kavicsot anak formáját nem vagyok azon helyen ahol emberi arcokat látnák sem pedig azon helyen ahol végre ugy érezném magam ahogy kell
2020. márc. 2. 13:16
 5/12 anonim ***** válasza:
A pokol nem egy hely, hanem a tudati állapotod. Egyfajta szemüveg, amin keresztül a világot látod. A fizikai világ önmagában semmilyen. Maga ez a szemüveg, amin keresztül nézed változtatja jóvá, rosszá.
2020. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem ez nagy tévedés ugyanis tényleg létezik pokol ahol nyomor van és félelem egy másik világ én már jártam ott nyomor van csomó könyvet eladtak csupán megtévesztésből mert a pokol valoságos fizikai valóság tulvlág is egy hely egy dimenzió egy létforma azon belül pedig több sík van több létforma több életforma szvéra és van proviancia is
2020. márc. 2. 14:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Holnap már én is ott leszek, vége a szabadnapnak. Bár hiába szabad elvileg, ha a konyhában senyvedek :/
2020. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jah az megin más
2020. márc. 2. 14:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha tudnád, milyen az igazi Pokolban lenni, most a Mennyországban éreznéd magad!
2020. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a terapod mit mond erre a kérdésre? Ha még nincs, akkor keress fel egyet... nem jó ha ennyire elégedetlen vagy az életeddel.
2020. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!