Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Veletek is volt már olyan,...

Veletek is volt már olyan, hogy előre megéreztétek a "rosszat"?

Figyelt kérdés

Velem évekkel ezelőtt az történt, hogy a barátnőimmel fent voltunk a városban és épp rendezvények voltak szóval sok ember volt ott. Sétáltunk a tömegben és éreztem hogy valami rossz fog történni, furcsa érzés töltött el, kicsit megmagyarázhatatlan:/ Mondtam a barátnőimnek hogy valami rosszat érzek álljunk oldalra és vegyünk ki mindent a zsebekből, a táskát meg fogjuk szorosabban. Erre rá egy fél percre jött egy ember aki a barátnőm táskáját próbálta meg lerántani a válláról.

Nem csak ez az egy ilyen eset történt velem, pl még a szórakozóhelyeken is megérzem ezeket... Szerintetek ez normális? Nektek volt már ehhez hasonló érzésetek?


2020. jún. 2. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokszor van így, van, hogy álmodok, de nem feltétlen tudom belőni, hogy milyen rossz dolog fog történni, csak érzem, hogy lesz valami, ami 1-2 napon/héten belül meg is történik.
2020. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem olyan volt már sokszor, hogy jelentéktelennek tűnő dolgokat álmodok, akár csak pár másodperces képek, aztán hetekkel, hónapokkal később a jelenben felismerem, hogy ezt a jelenetet már láttam álmomban/megtörtént pedig valótlan álom volt.
2020. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ritka nálam sem.Dolgozik az intuíció.
2020. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Inkább az nem, hogy annyira elnyomjuk a lelkünket a sok hülyeséggel, hogy már kihalòfélben van az intuicio. Meg ha van is a legtöbb ember nem halgat rá. Én 2 hònapig feküdtem a balesetin, mert nem tettem eleget a belső hangnak.
2020. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, többször is
2020. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!