Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Másnak is kis szürke ufonauták...

Másnak is kis szürke ufonauták jelennek meg mindig az alvásparalízis során vagy csak velem van ez mindig gyerekkorom óta? Ha másnál nem ufonauták, akkor mik jelennek meg?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 22:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

#9: na, ide figyelj! Majd ha a te szobádban is megjelenik pár kis szürke úgy, hogy te nem aludtál egyáltalán, tehát szó nem lehet alvásparalízisről és sokkot kapsz ijedtedben, majd te se fogod őket kitalációnak meg barátságosnak találni!


Egyetértek a 10-essel!


Szerintem sem jó szándékúak, megfigyelés és beültetés vagy hibridizáció lehet a céljuk a kormányok tudtával és áldásával technikai megoldásokért cserébe.


És mindenki megnyugodhat, semmilyen fal, zárt ajtó, ablak nem akadály nekik.. ! :)

2021. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%
(Ja, és priviket nem kérek, hagyjon mindenki békén! Az én életem tönkrement miattuk!)
2021. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

10 köszi.

11 hát figyelő el volt hasonló, tudod a colos hófehér üres fekete szemű nyurgavégtagú kroptid lény... Az a nudista Slenderman szemüveggel és szájjal, de nem volt több félálomnál...

Tipikus alvásparalízis volt, alváshiány, a témával kapcsolatos történetek videók, elalvás előtt altatódal pia stb. Szóval minden adott volt egy rémálommá és egy alvásparalízisre...2in1.

De emiatt sem hiszek benne. Meg ha akkor kishíján a gatyába csináltam.

Ha van logikus racionális és ésszerű magyarázat addig minek keressem benne a miszikus lényt?


De értelek, "A bizonyíték hiánya, nem a hiány bizonyítéka"

2021. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#13: én pont hogy minden káros szenvedélytől mentes vagyok és átlagos vígjátékot néztem az eset előtt, szóval SEMMI nem indokolja, hogy ne higgyek a saját szememnek. De nyilván sokkal jobb, megnyugtatóbb lenne abban a boldog tudatlanságban élni, hogy biztonságban van az ember otthon, kár, hogy kvára nem igaz..! De nyilván senki sem hiszi, míg meg nem tapasztalja. Addig jó neki!
2021. márc. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36%

14 én mindig látom őket de már annyira megszoktam hogy még egy bögre kakaóval is megszoktam kínálni őket


Nem iszák meg elmennek :(

2021. márc. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

15. :(

De legalább azt a kakaót is megtudod inni? ne vesszen kárba az az édes gusztusos gesztus.

2021. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%

#14 a Poul is vígjáték, + én sem élek mindig az éjjeli iszogatásnak (főleg most). Sajátmagamon tapasztaltam hogy ha éjszakás után ha nem tudok éjjel aludni iszok 1-2 fele legalább 1db 0,33-mast akkor másnap 5-6 közt simán pihenten kelek. hogy miért?passz... kemény és hosszú idő volt kitapasztalni a minimum limitet ;)


Ennyit a kifogásról...

Az alvásparalízist ahogy olvastam nem csak a károsszenvedély idézheti elő, hanem a fejjel felfelé, vagy háton alvás,

az erős stressz, a hirtelen környezeti/életmódbeli változások, a rémálmok,

valamint az alkoholfogyasztás és alváshiány együttese... na nekem 5/5 volt mikor történt.

Nem zárom ki h esetleg igazat mondasz, ki tudja? csak minden lehetséges alternatívát meg kell vizsgálni, végtére is részben álomról van szó, így elsősorban álomként kezelendő. másod sorban alvási bénulás, ami az emberek 20-60%-a már átélt legalább 1* élete során. mik a párhuzamok, az összefüggések?

Ha mint az álom megjelentek és eltűntek és csak addig figyeltek míg az alvásparalízis tartott akkor lehet az mozgásképtelenség keltette félelem, kivetülései voltak, hisz bár a szemed nyitva volt a test még részben aludt. Így a jelenések lidércnyomások, a rémálomhoz hasonlóan a gondolatok érzelmek, álomképben megjelenő alakjai. Amik lehet a paralízis miatt háttérnek a hálószobában jelennek meg. AZ ha az ember mozgásképtelen, és beszélni sem tud pár percig ébredés után önmagában is elég rémisztő, hát még ha félálomban behaluz dolgokat. millió egy dolog van ami indokolja, hogy a paralízisnél ne higgy a saját szemednek.

2021. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16 köszönöm :))
2021. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!