Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Meglepő a reakció? Három éves...

Meglepő a reakció? Három éves és szellemeket lát.

Figyelt kérdés
Három éves unokahúgom magában beszél, azt mondja, hogy egy néni van ott vele sokszor, akinek nincs szeme, és hiányzik néhol a bőre, le is rajzolta, borzalmas volt? Valóba beszélhet szellemmel? Furcsa, ha a temetőben vagyunk azt mondja ott is vannak sokan, csúnyák... nem tudjuk hogy mit kezdjünk a gyerekke... ötletek?
2011. jan. 6. 03:24
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap amikor mentem haza suliból egy 10-12 éves lánymellet mentem el aki a fiú barátjával beszélgetett, a fiú haverja kb 10-12 éves lehetett, meg hallottam a lány mondatát " a szellemek közelről átlátszónak látszanak" Ez volt az a mondat, többször is elszoktam menni mellette de biztos perverznek vagy hülyének néznének ha szellemekről kérdeznék tőle...."



És te elhiszed amit két fiatal tini beszél egymásnak??? Ebben a korban a legdivatosabbak a rémtörténetek :D miért pont nekik hiszel? Emlékszem mi napközibe folyton szellemekről meg ufókról beszélgettünk a tanárnénivel.

2011. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
0%
Semmi sem bizonyítja, h léteznek és semmi, h nem. Én nem hiszek benne, van aki igen. Leszarom. Amíg nem tereli az életét negatív irányba, addig nem gáz. Ha már igen, akkor orvosolni kell! Na! A qrva életbe már...
2011. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass azokra, akik olyan hülyeségeket mondanak, hogy diliházba fog kerülni a gyerek! Ha el is viszitek (ami nem árt, ha úgy látjátok, nagy a probléma) valószínűleg maximum az lesz a diagnózis, hogy élénk a fantáziája. A gyerekek sokszor beszélnek magukban és képzeletbeli partnereket is gyártanak hozzá.

Szóval ha amúgy kiegyensúlyozott, normális, nyugodt gyerekről van szó, csak éppen néha olyanokat lát, amit a felnőttek nem, akkor nem elmebeteg. Viszont ha amúgy is zaklatott, kiegyensúlyozatlan, akkor tényleg nem árt ha megnézi egy doki, már csak megnyugtatásképpen.

Ennek a jelenségnek sok oka lehet: túl élénk fantáziavilág, valami olyan trauma, amit így dolgoz fel, egy véletlenül elcsípett beszélgetés, vagy tévéműsor és tényleg elképzelhető, hogy többet lát a láthatatlan világból, mint mások. Ha ez utóbbi a helyzet, akkor a legtöbbször "kinövik" a gyerekek.

2011. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 évesen láttam a házunkba a szellemet és érdekes ez is olyan volt mint amilyet a lánya leírt. Amit én láttam az magas volt, nem volt szeme és orra csak fekete üreg a helyén, az arcán foltokban hiányzott a bőr, és sötét ruhába állt.
2011. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
0%

[link]

:)

2011. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
2011. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
69%
Egy ismerősnek a gyereke nem tudott aludni, mivel mindig az ablak fele bámult és beszélt. A gyerekek látják a szellemeket. De kiszentelték a házat, azota minden ok.
2011. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
74%

Fake.


Ha szellemeket lát a gyermek, akkor nem a foszladó hullák testi állapotában jelenik meg hanem amíg élt. És ha elhamvasztották az embert, akkor a porával beszél ?!


Az hogy valamiköl beszélgetnek a gyerekek még nem jelenti azt hogy találkoztak valójában is vele. Amikor Én gyermek voltam mindenki Batman pőkember meg Giajoe akart lenni, most ezekből a filmekből van dömping. Meg kell magyarázni neki, hogy ne hülyéskedjen , mert a gypbe vagy a kisegítő iskolába fogják beadni.

2011. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

jajjj nem lesz semmi baja.A kisgyerekek még látják a szellemeket.De ez később nem lesz így hamár idősebb lesz.

Vagy ki kell szenteltetni a házat ha ez nem fog változni.

2011. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim válasza:

HE!

ez benne vót a szellemekkel suttogóba !!

2011. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!