Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Meglepő a reakció? Három éves...

Meglepő a reakció? Három éves és szellemeket lát.

Figyelt kérdés
Három éves unokahúgom magában beszél, azt mondja, hogy egy néni van ott vele sokszor, akinek nincs szeme, és hiányzik néhol a bőre, le is rajzolta, borzalmas volt? Valóba beszélhet szellemmel? Furcsa, ha a temetőben vagyunk azt mondja ott is vannak sokan, csúnyák... nem tudjuk hogy mit kezdjünk a gyerekke... ötletek?
2011. jan. 6. 03:24
1 2 3 4 5
 31/46 anonim válasza:
Miért ne mehetne egy gyerek temetőbe? Én is kiviszem hasonlókorú fiamat édesanyám és a nagyszüliem sírjához. Bár Ő nem lát ilyen jelenségeket,tudja hogy az olyan hely ahol valaha élt emberek ,,Beton ágyban pihennek". Tehát képben van.
2011. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 flora08 válasza:
Ha ez nem múlik el, felkeresnék egy gyermekpszihológust, mert furcsa, hogy "szem és bőr nélküli nénivel" beszélget. Én sem hiszek benne, hogy a gyerekek látják a szellemeket.
2011. jan. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a kérdésfelvető kérdésében ugyanis egy ilyen korú gyerek válasza már amennyiben válaszol megegyezik a kérdezőével.Tehát ismétli a kérdezőt.
2011. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Az Őrangyalát simán láthatja, és ez nem vicc.
2011. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim válasza:

Az, hogy a gyerekek képzelőereje sokkal nagyobb mint a felnőtteké tény, mint azt már sokan elmondták.

Az, hogy a gyermek torz külsejű "lényekkel" beszélget sok jót nem sejtet. Én elgondolkoznék rajta mit engedek meg neki és mit nem, mert ez akár még el is fajulhat, aztán a gyermek még egy szellőtől is megijed később.

2011. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim válasza:
A gyerekek általában látják a szellemeket, amíg a szüleik ki nem nevelik belőlük. A felnőttek/idősebbek ezért nem látják.
2011. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Még csak annyit, hogy a három éves gyerekek közül a legtöbbje ugyan rajzol embernek szemet ,szájat esetleg orrot is, dehogy annak bőrt is rajzol, ami hiányos? Hát ezt nem hiszem el.
2011. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy még mindig "látja" őket, mi elsiklunk a dolgok felett, úgy teszünk, mintha nem is emlegetné ezeket,a különös az, hogy váltig állítja igazát, pedig nem hinném, hogy bármi zombis vagy szellemes filmet láthatott volna, hiszen az anyja, nagyon konzervatív e téren, és a gyerek még mindig a Vizipók csodapók-on él...az a különös még számunkra, hogy beszélgett a nénivel, leginkább róla mesél, és volt egy fénykép, az ükmamájáról, ami a minap került elő, és ő váltig álítja hogy nagyon jó a viszonya (a közel 50 éve halott) mamájával... sok féle hozzá szólást olvastam most, és régebben is, ez a baj, hogy a két végletet írjátok le, és az mindkettő valamilyen szempontból ártalmas lenne a kicsire... pszichiáterrel már konzultáltunk is a témával kapcsolatban, de a kicsit még nem vontuk bele az "ügybe"... még mindig várjuk a csodát, hogy a kicsi elfelejt mindent... végül: szeretném megköszönni a hozzászólásokat!
2011. ápr. 25. 15:49
 39/46 anonim ***** válasza:

Kicsinek én is beszélgettem képzelt barátokkal, tök komoly párbeszédeket folytattam velük, azt is láttam, hogy ülnek az asztalomon. De ezt mind én találtam ki, és ezt magamtól mondom, mert nem beszéltem erről a szüleimmel, tehát ők nem dumálhattak meg, hogy szellemek nem léteznek. Mondjuk az én képzelgéseim tök normális hús-vér emberek voltak, semmi foszladozó bőr meg ilyesmi. 8-9 éves koromra teljesen kinőttem, de a mai napig élénk a fantáziám, szeretek írni, rajzolni. Az az egy biztos: nálam is kb. 3 éves koromból van az első emlékem, amikor valakivel "beszélgetek", és arra is emlékszem, hogy annak a hatására történt, hogy anyunak nem volt ideje velem foglalkozni, és én magammal beszélgettem emiatt. Nem lehet, hogy a pici is csak kevesli a figyelmet? (Mert egyébként én sem voltam egy elhanyagolt gyerek, sőt.)


Egyébként nekem is fura, hogy egy gyerek bőrt rajzolna valakinek. Nem lehet, hogy valami mást rajzolt, csak ti látjátok bőrnek?

2011. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Amikor kicsi voltam, én csak elmosódott alakokat láttam... A kicsinek meg semmi baja!
2012. márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!