Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Meglepő a reakció? Három éves...

Meglepő a reakció? Három éves és szellemeket lát.

Figyelt kérdés
Három éves unokahúgom magában beszél, azt mondja, hogy egy néni van ott vele sokszor, akinek nincs szeme, és hiányzik néhol a bőre, le is rajzolta, borzalmas volt? Valóba beszélhet szellemmel? Furcsa, ha a temetőben vagyunk azt mondja ott is vannak sokan, csúnyák... nem tudjuk hogy mit kezdjünk a gyerekke... ötletek?
2011. jan. 6. 03:24
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Én gyerekem is mondta már hogy lát egy nénit a konyha szekrényben, csak lestem mi baja :S
2012. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
Még mindig vannak ilyen tünetei a gyereknek? Mi történt? Amugy így utlólag hozzáfűzném hogy kiskoromban láttam valami kis lényeket futkozni az ágy mögött ez addig tartott amig nem kaptunkuj emeletes ágyat. Anyuéknak sose mondtam el. A bnőm tesója már felnőtt és ő azt állítja a mai napig hogy ő is látott vmien nőt kiskorában a házukban. U.abban a házban a bnöm is látott szóval ezek érdekes dolgok de normális felnőtt válhat belőle.
2012. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
na várjunk csak!hogy kerül a gyerek a temetőbe??egy jó anya megkíméli a kicsiket a temetőtől!nincs is rosszabb, mint egy kiskorút a temetőbe vinni!
2013. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet,hogy szellemet lát,mert a gyerekek látják a szellemeket ilyen kis korban.

De azért nem mindig kell elhinni a szavukat,mert beszélhetnek hülyeséget is....

Mindenesetre,ha az én gyerekem azt mondaná,hogy látja a szellemeket,biztos,hogy először elvinném orvoshoz.

De te döntöd el....

2014. márc. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:

Huh...ez most komoly? Miért engeded horrorfilmet nézni azt a gyereket? Persze kiskoromban nekem is voltalom ilyen aranyköpéseim, régi házunk van,még a dédapám építtette, én pedig bebeszéltem magamnak, hogy láttam a dédipapa szellemét. Egy fekete alakot láttam elsuhanni a szobán át.(van róla egy régi festményünk, pont abban a szobában, ahol a kísértetet láttam)

Kiderült, hogy anyukám blúza volt.👻👿😱😰😲👻👻👻 muhahahaha! ≧﹏≦ㄟ(≧◇≦)ㄏ

2014. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 Edinasz válasza:
Igaz, már 7 éve nem volt új válasz, azert írok. Ma különös dolog történt, ezért kerestem, és találtam rá a kérdesre. Ma szépen süt a nap, (okt. 3) és a kislányom mondogatta, hogy menjünk sétálni. Anyukám épp a virágok alatt szerette volna kicserelni a vizet a temetőben, gondoltam vele megyünk. A gyermekem 21 hónapos, de folyékonyan beszél,még soha nem látott se horrort, semmilyen baromságot.egy fás részhez oda mutatott, mely előtt egy sor sír volt, hogy gyerekek. Mondom hol? Mondja ott, a kapuban! Majd később, ahogy sétáltunk megszolalt, "menj innen bácsi!" természetesen ott se volt semmi... A dédije sirjanál is megállt,s köszönt :szia! Mondta ott a néni, meg műszer. A mamám kórházban halt meg. Nem hinném hogy fel akarná hívni magára a figyelmet. Még soha nem mondott ilyeneket. Kicsit hátborzongató volt.... Amióta elinditottad a kérdést, eltelt 10év,mi történt a kisfiúval azóta?
2021. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!