Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Különleges képességek?

Különleges képességek?

Figyelt kérdés
Léteznek ilyen képességek a valós életben, h telekinézis, telepátia, jövőbelátás stb.? Én nem igazán hiszek az ilyenekben de a barátaim közül elég sokan, érdekel h mások mit gondolnak erről.
2011. máj. 2. 13:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%
Én úgy tudom, hogy az egész agyunkat hagynáljuk, de egyszerre csak kis részét. Pl az ilyen agyfeltérképezéseknél is megvan melyik részét mire használjuk, de 1szerre az összeset nem tudjuk gondolom.
2011. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Ha egyszerre számolnánk, olvasnánk, mozognánk, emlékeznénk, lélegeznénk, festenénk, még sztem akkorsem:D
2011. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
43%
A jövőbelátást megkérdőjelezném..ugyanis a jövőnket mi irányítjuk.
2011. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Kedves Parlando, illetve a 15:00-ás!

Tudnátok forrást adni nekem ezekről a kísérletekről? Őszintén érdekelne, mert elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban.

2011. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

15 órás vagyok,

Kedves szkeptikus

írd a google keresőbe, hogy: az agy hány százalékát használjuk

sok érdekes dolgot fogsz találni, sok sikert:)

2011. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Az első lépés, hogy olyanokat keresel akik hasonlóak hozzád, és tanultok egymástól, pl.: [link]
2012. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Valaki itt arról írt, hogy a tudomány bebizonyította a tíz százalékot. Ez tévedés, a tudomány éppenséggel cáfolta va modern képalkotó eljárások: CT, MRI felhasználásával.

[link]

Majd hozok még többet, csak most nincs időm.

2012. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A Mítoszirtók is cáfolták képalkotó eljárásokkal a mítoszt.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Képekkel:


[link]


[link]


Végül: az agyad mely 90%-a felesleges, ezért kiműthető?

2012. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 totalXXL válasza:

Szerintem mind kettőtőknek igaza van mert tudatosan az agyunk 10%-át hasznaljuk a gondolkodásra, feladatok megoldására a többi 90%-a tudatos dolog nem kell

rá gondolni anélkül is csinálod például lélegzés és azt hogy a szervezeted jelzi hogy kell neki valami akármi innivalo ennivalo vécére menni ez az én vélemenyem

de az a két százalék lehet hogy forditva van.

2013. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Egy Tinédzser válasza:
Én látom az aurát,szellemeket és ez lehet,hogy megérzés de néha érzem,hogy kinek mije fáj/fájni fog.Ha ezek annak számítanak akkor...
2013. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!