Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Különleges képességek?

Különleges képességek?

Figyelt kérdés
Léteznek ilyen képességek a valós életben, h telekinézis, telepátia, jövőbelátás stb.? Én nem igazán hiszek az ilyenekben de a barátaim közül elég sokan, érdekel h mások mit gondolnak erről.
2011. máj. 2. 13:03
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Ezt az ún. "Deja-Vu" elméletet én is meg tudom erősíteni, velem is megesett párszor, főleg álom formájában. Ezalatt azt értem, hogy volt, mikor éjjel megálmodtam a következő napomból 5-10 mp-es részleteket, amik aztán sorra ugyan úgy történtek meg. Szerintem ez lenyűgöző, szívesen olvasgatnék ilyen könyveket, és ha fejleszthető lenne ez a képesség... Fantasztikus lenne.
2014. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Léteznek!Ha a tudósok készítenek ilyen chipeket,akkor lehetséges lesz!Olvastam egy oldalon,hogy a jövőben milyen képességekkel lehet rendelkezni.(Írj privit,és leírom)
2017. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
20.válaszoló,igen,annak számít!Nekem is van egy pár képességem,de nem olyanok mint pl a repülés xD Ha akarod üzibe megírom mik vannak nekem,csak írj rám!
2017. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!