Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Paranormális jelenség lenne?...

Paranormális jelenség lenne? Magától felkapcsolódott a villany!

Figyelt kérdés
Az előbb készülődtem a lefekvéshez, és lekapcsoltam a villanyt. 1 perc után nagyon fura érzés tört rám, ki akartam kelni az ágyból amikor hirtelen felkapcsolódott a lámpa. Ilyettemben sikítozni kezdtem, még most is remegek..:S:S Az a legérdekesebb, hogy azóta nem lehet lekapcsolni a villanyt, akármilyen állásban van a kapcsoló. Teljesen halálfélelmem van, nem merek kimenni a szobából rem.
2011. máj. 31. 22:36
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm a válaszokat. Ma sikerült villanyszerelőt hívnom, azt mondta a kapcsoló a rossz. Kicserélte, de megint különös dolog történt. Azzal a kapcsolóval sem lehetett lekapcsolni a lámpát! Nem értette ő sem mi lehet itt, kipróbált vagy 4 kapcsolót, de az összesnél fel volt kapcsolva a villany, akármilyen állásba van. A szakember is teljesen el volt képedve. Nem értem mi folyhat itt, az már teljesen biztos, hogy nem a hálózattal van a gond.

Nem tudom hogy fogok én ezek után aludni. :S

2011. jún. 1. 15:56
 12/32 anonim ***** válasza:
Ou bakker, akkor igazad volt! :( Más jelenségek eddig nem jelentkeztek?
2011. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy egy féleképpen tudhatjuk meg biztosan. Kapcsold le az áramot az egész házban, és ha akkor is világít, akkor az már perdöntö. Amikor felkapcsolt, láttad hogy mozog a kapcsoló?
2011. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
81%
Most gondolj bele nem a túlvilág létezését akarom cáfolni,de ez mit jelenthetne,hogy mindig ég a lámpa?Milyen dolog akarna igy veled tudatni valamit?Talán egy elmű-s szelleme aki pénzt akar a síron túl is?
2011. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Egy szellem aki tudatni akarja a jelenlétét. És még 1001 ok.
2011. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Nem, a kapcsoló meg sem mozdult, de azután akárhova kapcsoltam, mindig csak égett.
2011. jún. 1. 19:17
 17/32 anonim ***** válasza:
A villanyszerelö profi volt, vagy csak valami zöldfülü?
2011. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
25 éve villanyszerelő, több ismerősömhöz is jár.
2011. jún. 1. 21:11
 19/32 anonim ***** válasza:

Nyilván le kellett kapcsolódnia a lámpának akkor amikor kicserélte. És utána visszakapcsolódott és hiába szakítod meg az áramkört ég a lámpa?


Durva villanyszámlád lesz...

2011. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Akkor egy hangfelvevövel kérdezd ki hogy mit akar. Márha ez egy szellem, nem pedig villanyszerelö hiba.
2011. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!