Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Paranormális jelenség lenne?...

Paranormális jelenség lenne? Magától felkapcsolódott a villany!

Figyelt kérdés
Az előbb készülődtem a lefekvéshez, és lekapcsoltam a villanyt. 1 perc után nagyon fura érzés tört rám, ki akartam kelni az ágyból amikor hirtelen felkapcsolódott a lámpa. Ilyettemben sikítozni kezdtem, még most is remegek..:S:S Az a legérdekesebb, hogy azóta nem lehet lekapcsolni a villanyt, akármilyen állásban van a kapcsoló. Teljesen halálfélelmem van, nem merek kimenni a szobából rem.
2011. máj. 31. 22:36
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Hát ez az!!
2011. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Nyugi ilyen már velem is volt.Épp a szobámba neteztem amikor a villany magától felkapcsolódott pislákolt egy kicsit és utánna kikapcsolt és nem lehetett felkapcsoni kiderült,hogy elromlott a lámpa vettünk egy újat és most minden happy.
2014. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!