Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Paranormális jelenség lenne?...

Paranormális jelenség lenne? Magától felkapcsolódott a villany!

Figyelt kérdés
Az előbb készülődtem a lefekvéshez, és lekapcsoltam a villanyt. 1 perc után nagyon fura érzés tört rám, ki akartam kelni az ágyból amikor hirtelen felkapcsolódott a lámpa. Ilyettemben sikítozni kezdtem, még most is remegek..:S:S Az a legérdekesebb, hogy azóta nem lehet lekapcsolni a villanyt, akármilyen állásban van a kapcsoló. Teljesen halálfélelmem van, nem merek kimenni a szobából rem.
2011. máj. 31. 22:36
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
Még mindig jobb mintha nem égne.:D
2011. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
elég kamu sztorinak tűnik.
2011. jún. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
kapcsold le az egész áramkört. nézd meg a villanyt. ég?:O
2011. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Írtam neked e-mail-t. Olvasd el. Próbáld ki!
2011. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb ha ég, mintha nem ég.


Bár tény, hogy könnyebb megmagyarázni, azt, ha nem kapcsolódik fel, mint azt ha nem kapcsolódik le.


A hangfelvevős választ felejtsd el, hogy kérdezd ki a szellemet. Ugyanis EVP-t csak speciális technológiával lehet érdemben visszahallgatni.


Én hiszek a természet felettiben, de valószínű, hogy erre azért van racionális magyarázat. Támogatom az ötletet, hogy nyomd le a főkapcsolót.

2011. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod lekapcsolni jó kapcsolóval, az azt jelenti, hogy van egy másik áramkör, ami nincs megszakítva.
2011. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Niky emo girl válasza:
ha ugykapcsolódott fel h nemmoccant a kapcsoló az semmi... nekem multkor mosdóba ugy kapcsolt le h kapcsoló is levolt és utána feltudtam kapcsolni... párnappal később meg levolt kapcsolva alapbol és 1x csak felkapcsolt de ugyanugy kapsoló is mozgott... és az a poén h elég későn volt szal anyám már aludt és csak 2esben lakunk...
2011. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Niky emo girl válasza:
előző vagyok.. na meg régi házba nálunk volt uncsimék macskája és ajtótol szekrényig követett vmit fejével de téll mintha ott sétálna valami utána felugrott szekrény szélére és bámult befelé az üvegen és elkezte tapogatni a levegőt mint ha lenne ott valami..
2011. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Na nálad már egyértelmü hogy szellemröl van szó.
2011. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Niky emo girl válasza:
12:07-08as vok.. hát köszönöm :D durvább is volt... régi kastély raktárai (világháborus épületek) mellett mentünk régebben plafonra szurokkal ragasztott vmi... 1ikpillanatba ottvan másikba nincs... kasza 1ikpillanatba szélső ablakba másikpillanatba már 6-7ablakkal arrébb... és ez mostoha tesómmal volt... utána hazafelé láttunk 1 tizenpáréves 1 harminckörüli meg 1 hatvan körüli embert akiknek ugyanolyan arca volt mint amit kastélyba láttunk... azóta se láttam soha pedig kb 3éve volt (elég kisváros 1-2000fő és mindenkit ismerek legalább látásból) most láttam a 60körülit besétálni régi temetőbe... és mikor kastélynál mentünk el kutya is mindig hót ideg volt... mostmár másik ktyám van meg tesómnak is és nagyonritkán megyünk még arra de mindig idegesek már akkoris ha csak az utcába fordulunk...
2011. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!