Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nagyon nagyon félek a sötétben...

Nagyon nagyon félek a sötétben, mert még jobban félek a szellemektől :S Mit tegyek? Van valaki aki legyőzte ezt a félelmét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 14:04
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim válasza:
Én miután megnéztem a paranormal activityt azóta félek és elárulom hogy (a nőt és a gyereket azóta sem találják) ...igaz törtnénet alapján készült a film...
2011. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
46%
nem hiszek a szellemekben,de ha jól tudom akkor a szellemek pont a fényre jönnek elő(mert ugye sötét helyen vannak sokáig,és a fényt keresik) én ezt hallottam! :D
2011. jún. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:

20:39

Ne haragudj, de hogy lehet elhinni ezt a sületlenséget? Az "Ideglelés" óta divat úgy csinálni a filmeket, mintha valós történet alapján készültek volna. De ha jobban utánajársz a neten, kiderül, hogy semmi köze a valósághoz. Ez az úgynevezett "realista horror". Szerintem számíthatunk a közeljövőben még hasonló filmekre. Egyébként a nagy sikerre való tekintettel már készül a harmadik része is.

Jó borzongást hozzá!

De azért ne ijesztgessétek itt egymást butaságokkal! :)

2011. jún. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 popcorn9 válasza:
Én nem nagyon bírom a sötétséget de van erre éjjeli fényt nyújtó lámpa amit ha beraksz a konektorba akko világít.De am régebben jobban féltem de már nem.
2011. jún. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim válasza:
Nagyon dúrva...mert amíóta csak az eszemet tudom mindíg is féltem a sötétben...pedig gyerekkormba még nem néztem semmilyen horror filmet stb...és most is ha egyedül vagyok éjjel akkor csak lámpa vagy tv mellett tudok aludni..én 26 éves vagyok...én is mindíg azt hittem hogy hát még gyerek vagyok és majd ha felnövök ez el fog múlni...de valahogy nem múlt el... Én úgy szoktam leküzdeni a félelmeimet ilyenkor hogy elkezdek valami nagyon szépre gondolni..pl ha megnyerném a lottó nyereményt akkor kinek mit vennék meg mire költeném el a pénzt és így nagyon hamar eltudok aludni..:-)
2011. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim válasza:
100%
Két ismerősömnek olyan háza van, amiben valóban előfordulnak bizonyos dolgok, anno egy nagy sztorizás után két hétig alig aludtam, hallucináltam, olyan dolgokat láttam, amiket normális esetben nem. Aztán valaki annyit mondott nekem: ,,Ha van ott valaki, akkor annak a valakinek annyi ereje van, amennyivel te felruházod." És jobban belegondolva, tök igaza van.
2011. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim válasza:
100%
Ha félsz, ne nézz olyat, ami ezt erősíti. Nálam az segített régen, ha odamentem ahhoz, amihez féltem és megfogtam, és akkor rájöttem, hogy az csak egy tárgy. Ehhez persze akaraterő kell. Két jó tanács: Hordj magadnál lámpát, éjszakára használj irányfényt, hogy ne legyen a szobádban teljesen sötét.
2011. jún. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim válasza:
én arra szoktam gondolni, hogyha mondjuk attól félek hogy van itt valami szellem vagy lélek, hogy ő csak egy lélek egy pont oda, de én lélek és test vagyok egyszerre tehát két pont ide. én nyertem:D
2011. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a Totoro-t. Talán segít a szorongató érzések másként látásához.
2011. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim válasza:
én már nem félek, de valamiért még akkoris betakarom a lábam, ha 40 fok van, wc-re sötétben megyek ki
2011. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!