Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nagyon nagyon félek a sötétben...

Nagyon nagyon félek a sötétben, mert még jobban félek a szellemektől :S Mit tegyek? Van valaki aki legyőzte ezt a félelmét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 14:04
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:

Én főként akkor féltem, amikor hülye filmeket néztem még gyerekkoromban, pl Derrick.

Meg amikor még utána évekig eszembe jutottak rémképek.

Ma már nem félek.


Bár azért most is behúzom a lábam a takaró alá. És ha netán kiszállok az ágyból, akkor előbb felkapcsolom a lámpát és utána teszem le a talajra a lábam, mert ha fordítva tenném, akkor lehet kinyúlna érte valami az ágy alól! :D

2011. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:

a paranormal activity az a paranormális jelenségek ugye?amikor megszállja a démon a családot.juj, azt én is láttam, és nagyon féltem.egyszer éjjel felébredtem, hogy nyávog egy macska, és azt hittem, hogy a démon üvölt.:S

de különben én is félek minden kis nesztől,nem vagy egyedül.:)

2011. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
Nincs mitől félni szerintem, ha szellem látogat meg éjszaka annak meg örülni kell. Ha esetleg egy szereted látogat meg, akkor nem érzel félelmet, csak szeretetet.
2011. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, egyébként meg hagyj égve valamilyen minimális fényforrást (pl. asztali órát).
2011. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:
14:44 ! Hú igazad van! Tök jókat írtál, köszönöm! :) Egyébként ha mindig égve hagynék vmilyen lámpát, az rossz hatással lenne az alvásra.. egyszer hallottam olyasmit, hogy egy kis led is már zavarja az embert a mély alvásban.
2011. jún. 2. 15:53
 16/58 anonim ***** válasza:
15:28 vagyok, igen igaz, csak teljes sötétségbe lehet pihenni.
2011. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
100%

Én is félek a sötétben eléggé.Ja és takaró is KELL hogy legyen rajtam bármilyen meleg is van, biztonságérzetet ad.:)

Szerintem ez nálam sosem fog elmúlni. (ezúton is köszönöm drága bátyámnak és unokatestvéremnek, akik gyerekkoromban halálra ijesztgettek)

2011. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 BlackSword ***** válasza:
71%

Először is nyugodj meg... A szellemek nem tudnak bántani, mivel a valóságban nem léteznek, csak a fejedben... Szóval ne gondolj rájuk, és próbáld meg leküzdeni a félelmedet... Nem szabad ilyen butaságoktól félni... Az egyetlen dolog amitől félni kell, az maga a félelem...


Egyébként én is félek a sötétban... Főleg attól, hogy felrugok valamit...


De ha csinos lány vagy, akkor aludj mellettem... Ott még nem félt senki sem...

2011. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:

Semmi extra tudomány nem kell hozzá, csak egy kis tudatosság. Ne nézz, és ne olvass olyat amiben pl szellemekről, vagy bármilyen természeti feletti lényről van szó.

22 éves vagyok, és én is félek, kis korom óta. Takaró nélkül képtelen vagyok elaludni, még 50 fokban is kell. Évek óta nem nézek semmi rémisztőt, azóta sokat javult. De sejtésem szerint teljesen sose fog elmúlni. Viszont javítani mindenképp tudsz rajta.

2011. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, szégyenemre, de 13 vagyok. - -" Valószínűleg pár gyerekkori rémálomnak lehet hozzá köze. Ugyan azok a cselekmények mint nálad kérdező. De megnyugvással tölt el hogy még sok ilyen flúgos van, mint én. :D:D:D
2011. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!