Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nagyon nagyon félek a sötétben...

Nagyon nagyon félek a sötétben, mert még jobban félek a szellemektől :S Mit tegyek? Van valaki aki legyőzte ezt a félelmét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 14:04
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim válasza:

Nálam az a baj, hogy hiába félek a szellemektől meg a sötétben, mégis szeretem a horror- és természetfeletti filmeket. Igaz elég ritkán nézek ilyet. Am. ugyanígy vagyok a paranormal activityval csak én már előre tudom, hog yminden hülyeséget be fogok képzelni magamnak ezért nem nézem meg. Pedig nagyon szeretném. Lehet majd nyári szünetbe. Mondjuk nyáron mikor sokat vagyok otthon mindig rámjön egy ilyen félelemteli időszak... na mindegy :D

Amúgy kezdem megszokni a sötétséget. Volt mikor tévé nélkül nem tudtam aludni, de most már simán.

2011. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim válasza:

Van, hogy én is félek, de ilyenkor általában imádkozni szoktam és az mindig bejön! ;)

Vagy ha ez sem segítene, akkor használd Jézus nevét!

Parancsold meg a félelemnek, hogy a Jézus nevében távozzon! ;)

(Filippi 2:9-10 "ajándékozza neki olyan nevet, amely minden név fölött való; Hogy a Jézus nevére minden térd meghajoljon, mennyeieké, földieké és föld alatt valóké.)

2011. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
wáássz..mindneki fél a sötétben, mert túl sok hülye hatás ért már minket.. na mindegy. Gondolj jó dolgokra, szép emlékekre, tervezd meg az álomnyaralást, vagy ilyesmi :)
2011. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim válasza:
Szia! Nagyon nagyon sokáig féltem a sötétben (őszintén még ma is rám tör néha a para), főbképp akkor, mikor édesapám elhunyt. Tudod, léteznek szellemek... de a kísértetek már kora este (6-7) között szoktak, úgymond rendezkedni, viszont a segítő szellemek, csak éjjel, amikor alszol. Ha éjjel felkeltem, észre vettem hogy figyelnek, és hogy áll mellettem valaki, de tudtam hogy csak az apám lehet az, hogy megnézze jól vagyok e. Mai napig hiányzik, de már nem félek... van egy-két plüss az ágyamon, őket ölelgetem, és úgy nagyon hamar elalszom. Melegséget árasztanak, mintha élők lennének. De néha csak a reiki, relax, vagy meditation zenék hatnak. Mikor melyik. :) De már az a fő, hogy nem félek... ölelj magadhoz egy édes, aranyos plüsst, hallgass mellette egy kis relaxot, és úgy alszol majd mint a bunda... ha meg fel kell kelned, és még félsz éjjel, vidd magaddal. :) Jót fog tenni a lelkednek. ;-) Remélem segítettem! 17_L
2011. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem.....amig éltem :)
2011. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
haha :D
2011. jún. 8. 14:03
 37/58 anonim válasza:
nem tudom hány éves vagy, de nincs semmitől félned 14 éves vok de én kiskoromban sem féltem nem tudom miért. amikor este lefekszel ne nézz tv t mert fölkorbácsolja az idegeket. Mondogasd magadba nyugodt vagyok nem kell semmitől félnem hidd el beválik és arra gondolj h mien jót fogsz aludni. jó éjjt :)
2011. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
ne nézz horror filmeket...semmilyet amitől tudod,hogy parázni fogsz...de amúgy szellemek valóban léteznek....
2011. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 Tom Benko ***** válasza:
Én. Rájöttem, hogy nem léteznek.
2011. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim válasza:
Én is ilyen gondoktól szenvedek egy ideje, én is a megoldást keresem. a pszichiáternél döntöttem... azt mondják idegi alapon jöhetett elő. a szivemel is baj van, ez is idegi alapon. Mindig van valaki mögöttem, figyel, sötétben én se merek aludni. Régen probléma nélkül néztem meg akármilyen rémfilmet, szellemtörténet is jöhetett ... semmi gond nem volt. Most kezdem magam idegbetegnek érezni 19/L
2011. jún. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!