Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki vagy mi van itt? Szellem...

Ki vagy mi van itt? Szellem vagy csak képzelődök?

Figyelt kérdés

Éjjelenként érezni szoktam, hogy valaki figyel engem! Mamám mesélte, hogy a papám 16 éve ott halt meg az ágyunkon!


Lehet, hogy ő kísért? És ha igen akkor mit csináljak? Engem ez nagyon nyugtalanít!Meg rosszul is látok és ha leveszem a szemüvegem árnyakat ill. fényeket látok! Légyszi segítsetek! :S 11/L


2011. jún. 19. 14:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A tárgyak néha maguktól megmozdulnak, mert instabil az állapotuk. Nekünk volt egy kép a falon, ami magától leesett 3 éve alatt. Úgy gondold el, hogy nagyon sokáig instabil és a levegő mozgásától is meg-meg mozdult. A szög nem volt tiplizve lágy tufába és mindig mozog egy kicsit, míg kiesik a falból. Az edények is egymásnak vannak döntve, instabil. Egyszer csak átesik egy ponton feszültség és megzörrennek, megmozdulnak.

A fények/árnyak pedig az elhaladó autók, az elektromos eszközök kijelzői és az utca lámpa fénye. Az főleg szeles időben tud ijesztő lenni, mikor mozognak a fák és az árnyékuk is. A falból és a bútorokból is hallhatsz recsegéseket, amik azért a hőtágulás miatt kelezkeznek. Nappal felmelegednek és este lehülnek. Ezért recseg, mozog. A világ körülöttünk sosem nyugodt:)

Nem szellemek azok, csak a puszta fizika ami körülvesz téged.

2011. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi azoknak akik értelmes válaszokat adtak! Utolsó előtti!:te meg sok Family Guy-t néztél és visszamaradtál a fejlődésben!-.-"...
2011. jún. 21. 17:10
 13/13 anonim ***** válasza:
este én is fényeket meg árnyakat látok, fény nélkül amúgy sem látnánk, meg én is panelba vagyok , a radiátor itt is fura hangokat "ad ki", de szeerintem azért mert ahogy lefolyik a víz . csak beképzeled, nincsenek szellemek, 10 évesen nekem is mondtak szellem törrténeteket, meg filmeket is láttam, én is minden zajra azt hittem, de nagy hülyeség volt.
2011. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!