Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Furcsa rohamaim vannak. Mi...

Hallmark kérdése:

Furcsa rohamaim vannak. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

16 vagyok és kb. 5 éve vannak valamiféle rohamaim.

Az orvosok szerint csak a vérnyomásom alacsony és majd idövel elmulik.

A roham legrosszabb része csak 5-7 mp.-ig tart. Ilyenkor ugy érzem mintha szédülnék de nem úgy mint pl.- forgás után. Közben deja-vu érzés fog el, mintha azon a helyen már történt volna velem valami. (pl. baleset)Néha olyankor nem tudok magamrol, nem tudom h hol vagyok, h kik vannak körülöttem. Azok elmondása szerint akik estleg akkor körülöttem voltak, néha furcsaságokat beszélek (pl.:hogy ennek nem itt kéne lennie, h ez nem történhet meg megint.)sokszor ugy érzem hogy álmodok. Hogyha valaki ilyenkor beszél hozzám azt álltalában nem hallom.

Miután eltelik 7-8 mp. mintha kiélesednének az érzékeim. Minden apró zaj nagyon zavar, ha valaki kérdezgeti h mi bajom akkor sokszor orditok vele h halkabban beszéljen. Iszonyúan fály a fejem és hányingerem lessz.

Ha vége a rohamnak (kb. fél perc) nagyon álmos leszek és szinte bárhol el tudok aludni.

Régebben naponta akár 4szer-5ször is előfordult hogy rosszullettem, de mostanra már csak 1-2, néha pedig napokig nincs is.

Kiváncsi vagyok hogy mi lehet ez és hogy miért, és hogy másnak is van-e ilyen problémája.


2011. júl. 18. 20:43
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy kilépek a testemböl vagy hogy kiválasztott lennék.Én csak szeretném tudni h mi van velem.
2011. júl. 18. 21:35
 12/27 anonim ***** válasza:

Pánikrohamnál például előfordul, hogy az ember úgy érzi, mintha "nem lenne jelen", a környezetét, vagy saját testét érzi idegennek.Illetve előfordulhat, hogy kívülről látja magát.

A tapasztalatod lehetett esetleg gyógyszer mellékhatás is.Egyéb idegi eredetű zavarok is produkálhatták a tüneteket.

2011. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Van olyan ismerösöm akinek pánikrohamai vannak, sokat beszélgettem vele és összehasonlitottuk öket de nem igazán passzol.Bár ennek biztos van több fajtája is.Gyógyszert rendeszeresen soha sem szedtem. Miután voltak a kivizsgálások utána felirtak egy gyogyszert, nem szedtem sokáig mert tulpörögtem és agressziv lettem.
2011. júl. 18. 21:42
 14/27 A kérdező kommentje:
Egyébként nem volt semmilyen komolyabb balesetem, nem drogoztam és nem bróbálkoztam szellemidézéssel, sem egyéb ehez hasonolo dolgokkal.
2011. júl. 18. 22:06
 15/27 anonim ***** válasza:

A pánikbetegség például nem mindenkinél nyilvánul meg egyformán, bár igen sok közös vonás van a tünetek között.

Vannak gyógyszerek, amiknek lehetnek akár késői utóhatásai is, akkor is, ha nem szedted rendszeresen.Sőt, maga a rendszertelen szedés is lehetett az oka.Hisz ezek a gyógyszerek egyszerűen fogalmazva "belepiszkálnak " az agyműködésbe.Vigyázni kell ezekkel, mert bizony okozhatnak meglepetést.

2011. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Szerintem nem szedtem olyan gyógyszert ami ilyet okozna.

Kisebb koromba ha beteg voltam akkor lázcsillapitot, szerintem nagyon mást nem. Hacsak nem ezek okoztak elváltozásokat.

2011. júl. 18. 22:19
 17/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is lehet, hogy kilépsz a testedből. Őszintén irigyellek érte. Kicsi koromban velem is leőfordult, egyszer. Érdekes volt. 6 éves voltam, vagy 7. Álmunkban is kilépünk. Lehet, hogy a lelked nem kapaszkodott meg eléggé. Szerintem elmúlik idővel. Nem tudod erővel visszahozni magad? Én magamat visszahoztam annakidején. Meg nemrég is voltak ilyenek, érdekes módon, autóvezetés közben. Erővel kellett visszahoznom magam. Most már nem merek vezetni.
2011. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Az orvosod egy sarlatán. Keress másikat!
2011. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
félsz magadtól?
2011. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs, hogy kilépsz a testedből. Te is tudod ezt, aki ilyeneket ír az is tudja. Orvosi oka van, lehet, hogy a gyógyszer, lehet, hogy vérnyomás, esetleg valami idegrendszeri betegség, stressz , bármi. Ezoterikus oka még soha nem volt semminek.
2011. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!