Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi van a halál után?

Mi van a halál után?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy minden emberre azonos halál utáni jövő válna vallástól, hittől függetlenül, vagy a hit szabná meg?


Az lesz, amiben hiszünk? Vagyis ha én hiszek a reinkarnációban, akkor majd reinkarnálódok én is, mint az indiaiak (valószínűleg), de ha nem hiszek benne, akkor nem is lesz reinkarnációm? Tehát a hit határozná meg a halál utáni jövőt? Tehát minden vallású, hitű embernél más lesz halál után, attól függően, miben hisznek?

Vagyis az egyén esetleg meg tudná szabni, hogy mi legyen? "Hinni akarok a reinkarnációban, mert ha hiszek benne, akkor én is reinkarnálódni fogok" pl...

?


2011. nov. 1. 11:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Próbálkozz asztrális projekcióval, az olyan mint egy kis halálközeli élmény. Ezt meg csak az fikázza aki túl gyáva vagy lusta az igazság megértéséhez. A népmesében is ott van, aki nem hiszi az járjon utána. Igazából egy ilyen dolog mint a lélek megértésében a legnagyobb hívők (tudók) azok lettek akik ellenezték a létezését, mert ha felakarták göngyölíteni az ügyet számukra "kézzel" fogható bizonyítékot kerestek, és aki keres az talál.
2011. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
77%
ha meghal a test, meghal az egó is (együtt szűnik meg) Az időt (holnap,tegnap,év..) mi határozzuk meg a tudatunk. Az idő csak itt a földön létezik a mágnesesség végett.Mágnesesség tartja össze a tudatunkat.Tudatunk ekkor elvállik a lélektől. Lélek pedig már egy másik dimenzióban síkban van, a szeretetben ami mindig is létezik.Van itt és most.
2011. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

drága11


Miért próbálsz okos lenni ha nem vagy az?? :D:D:D

Rég olvastam ilyen marhaságokat :D

Az első állitásoddal egyet értek és a másodikkal is némely mértékben. De az idő és a mágnesesség meg a dolgok összetartásában nagyon nem látod az összefüggést... :D

A lélek pedig nem más mint a tudat része, ha a test meghal akkor a lélek is.

Ez a másik dimenziós dolog pedig feltette a pontot az i-re. :D:D:D:D

Na kérem szépen ez történik ha egy Ezotréia "hívő" fizikai összefügésekkel próbálja bizonyitani az igazát :D

A szőke nős viccek szintjén mozog az írásod :D

DE azért szeretünk mert a szeretet itt van és most. :D:D

2011. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

TE meg oszt aztán nagyon okos vagy , heh, legfeljebb egy szőkés vöröses de zsíros hajú, szeplős szemüveges kövéres alacsony alak vagy.

Üdv.

2011. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

drága11


Annyira drága vagy, mindkét alkalommal nyomtam zöld kezet neked :D

Egyébként el sem tudod képzelni milyen nyomot hagytál bennem az előző kommenteddel, a teóriádra örökké emlékezni fogok, és ez mégsem egy szőkenős vicc aminek el lehet felejteni a poénját, az összes sorod beleégett az agyamba :D

2011. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Ja egyébként most jövök rá hogy a 11-es a nevedben gondolom az életkorodat jelzi, meg az irásodból is kivettem igy utólag hogy gyerek lehetsz. Ez esetben egy paraszt vagyok ne haragudj bocsi :) :D

Viszont az idő nem a mágneses erőtöl hanem a gravitációs erőtől függ, minnél erősebb a gravitáció annál lassabban engedi folyni az időt, és végülis ez tart minket itt a Földön :) Viszont erről a másik dimenzióbeli "túlvilágról" maximum eltúlozva beszélhetünk tudományosan, és ez kemény kvantumfizika lehet csak. :)

2011. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

áhá, hát köszi, nem a kor a lényeg, hanem h a lelked mélyén gyerekes és felhőtlen boldog legyél, mindt 1 eleven (11 angolul :))kisgyerek.

Egyébként a 11 az amerikai ikertornyokra utal...meg mert 2011 van és nov 11. hónap. Új vok az oldalon és nem gondoltam, h itt így kötözködnek az emberek :(

2011. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
szomorú akár a 2001 sep. 11. esemény :(
2011. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

még 1 komment: akkor sikerült nyomot hagyni nekem akár rád is mindt az 11-es ikertornyoknak más emberekre.

Kül. levettem a nevemet neked köszönve :(

2011. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Van egy távol-keleti történet. Nem keresztény közösségben emlegetik." Az emberek már mindent tudtak a földön, uralták a halált, az életet, embereket gyártottak olyat amilyet akartak. Elhatározták hát, hogy elküldik legnevesebb, legokosabb, legbölcsebb tudósukat Istenhez, hogy megüzenjék neki, mehet ahova akar, nincs már rá szükség. Amikor átadta az üzenetet, amit az emberek küldtek, csak elmosolyodott: -Mindent tudtok?

-Mindent.

-Na akkor csinálj itt előttem egy embert!

A követ lehajolt, markolt a porból, de Isten rászólt:-Nem, nem! Azt a port használd hozzá, amit Ti alkottatok!

2011. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!