Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez az este?...

Mi lehetett ez az este? Nagyon megrémültem!

Figyelt kérdés
Az èjjel nehezen tudtam elfele aludni, miutàn sikerült, az éjszaka közepèn arra èbredtem, hogy a hajam le csuszott a vállamról, de nem csak ùgy egyszerüen lecsuszott hanem hirtelen, mint mikor hátra dobom, h ne zavarjon ès úgy èreztem mintha nyomnák a fejem a pàrnàhoz fele, nem birtam megmoccanni, aztán csak igy elmult az egész ès èreztem h a fejem egy helyen elkezd zsibbadni mintha ott nyomòdott volna... Nem is tudom normálisan elmagyarázni. De elèg sok furcsa dolog történt már ebbe a lakásba. Mi lehet ez?
2012. ápr. 11. 10:04
1 2
 11/13 anonim válasza:

Lehet h egy démon vagy szellem nálam is történnek ilyen dolgok. Nálam az ajtó csukódik amikor félálomba vok.

A tv kapcsolódik el én is félek. ajánlom háztisztítás.

2012. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
ez az alvásparalizis elég jó duma.... csak egyet nem értek. amikor nekem volt hasonló tapasztalatom,és egy irányban néztem az ágyam elé,ott állt valaki,valami nagyon sötét. nem tudtam megmozdulni de szólni sem. eddig alvásparalizis.... csakhogy. velem aludt a csivava kutyám is. a hasamnál aludt,úgy hogy a feje arrafelé volt mint az enyém,és ugyanazon az oldalán feküdt mint én. ahogy ránéztem,tisztán láttam,hogy nyitva van a szeme,és a teste védekezőleg volt. a farka behúzva a lába közé,és merev testtel feküdt,és ugyan arra pontra nézett,ahol az alakot láttam. szegénynek is pont akkor volt alvásparalízises állapota mi? nem mindíg igaz ez sem. sok fura dolgot tapasztaltam,és hallottam már idősebbektől is,amit ezzel a tudományos maszlaggal nem lehet magyarázni.
2013. jún. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Amugy ez után nem sokkal késõbb ugyan ez volt a lábaimmal is. Háton fekve aludtam, majd arra ébredtem hogy valami rá nehezedik a lábamra. Mintha valaki meg fogta volna mind két lábszáram és nyomta volna az ágyhoz, moccanni sem tudtam. Az állatokkal kapcsolatban meg csak annyit, hogy régebben mind két macskám velem aludt. Mióta ezek a "dolgok" ("alvásparalizisek") történnek, még csak a szobàm közelébe se jönnek, sõt ha be hozom valaméket képes ki karmolni csak, hogy ki meneküljön! a szobàból.
2013. jún. 22. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!