Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van olyan, aki érzékelt,...

Van olyan, aki érzékelt, látott már szellemet vagy különös, megmagyarázatlan dolgot észlelt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 17:56
1 2
 11/12 anonim válasza:

hát én is tapasztaltam már elég megmagyarázhatatlannak tűnő dolgokat:kinyílt egy ajtó magától,szőnyegnek olyan hangja volt,mintha valaki lépkedett volna rajta ilyesmiket.de az emberi agy hajlamos túlreagálni és felnagyítani bizonyos dolgokat

ha egyedül van otthon viszonylag csend van,akkor minden olyan apró neszt amire alap helyzetben fel sem figyelsz hangosabban hallasz.

persze ez nem magyarázza meg a kinyíló ajtót és még nagyon sok furcsa dolgot...tény,hogy vannak megmagyarázhatatlan dolgok,de a legtöbbre van valamilyen fizikai magyarázat,vagy egyszerűen az agyunk tréfál meg minket!


szellemekkel,ufókkal úgy vagyok,hogy nem mondom hogy nincsenek,de azt se hogy vannak!egészen addig,amíg én nem látok egyet!

2012. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
igen én , én vagyok a tatabányai szellem írtók főnöke más néven az s.d.sz sátán , démon,szellem , írtók amikor becsukom a szemem és mélyen magamba nézek néha érzem hogy van-e ott szellem vagy nincs amikor úgy érzem hogy van össze hívom a csapatomat és utána járunk az ügynek és ha lehet át küldjük a szellem világba.
2012. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!