Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kedves Fórumozok! Érdekes...

Kedves Fórumozok! Érdekes dologra szeretnék válaszokat kapni ha lehetséges. Komoly dolgok, trollok kérem kíméljenek. Vélemények?

Figyelt kérdés
Pár hete történt amikor is a szobába érdekes dologra keltem fel a reggel. (még nem volt világos, de az a megszokott hajnali homály, kb 4-5 fele) Szokott lenni, hogy valami ruhát hagyok a széken és a szemem képrázása megtréfál, de ez valami teljesen más volt. Egy közepesen hosszú hajú szőke, viszonylag szép lány, beesett arccal és mintha félt volna valamitől, kicsit reszketve nézet rám. Hozzátenném, hogy guggolt, eléggé be volt görnyedve. Gondoltam, hogy most nem haluzok, mert eléggé kipihent voltam, korán lefeküdtem, és a trollok kedvéért külön kitérek... nem használok semmilyen tudat módosító szert, nem tépek, semmi. De bíztam benne, hogy az agyam tréfál meg ezért visszafeküdtem, de amikor ismét kinyitottam a szemem még mindig ott volt, ha megdörzsöltem a szemem, ha nagyokat pislogtam. Elegem lett gondoltam a végére járok akár mi lesz, kikeltem az ágyból elindultam felé, de ő erre hátrálni kezdet, és lassan köddé vált, mielőtt megérinthettem volna. Ez az többé nem fordult elő, de hozzátenném, hogy nem volt bennem félelem érzet, úgy mond nem éreztem a gonosz jelenlétét, egyből vissza is feküdtem és nem is agyaltam rajra. Másnap este jutott eszembe az ágyba az egész, hogy mi is történt. Érdekes. Mellesleg elég stresszes időszakában vagyok az életemnek, de nem vagyok örült.

2012. okt. 6. 15:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Angyal volt, hogy tudd, minden rendben lesz o vigyáz rád, de szerintem ezt te is tudod. :)
2012. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!