Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogy tudnám nemrég elhunyt...

Hogy tudnám nemrég elhunyt páromat megszólítani, tőle valami kis üzenetet is kapni, csak hogy tudjam lát engem, figyel engem, vagy valami?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik, alig hogy meghalt, képtelen vagyok csak így beletörődni elengedni, valamit még kapnom kell tőle, egy jelet, hogy valahol van és vár rám, vagy figyel, vagy valami, megszakad a szívem a hiányától! :(


Kérem segítsen valaki!


Bármit megtennék csak hogy visszakapjam!



2013. jún. 12. 09:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, neked lehet nincs lelked, de ez legyen a te magán problémád
2013. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Sajnállak!
2013. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Próbáld meg vele felvenni a kapcsolatot!


[link]

2013. jún. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Skywalker33 ***** válasza:
64%

Szia!

Annyit mondhatok, reélem meghallod...hogy nem vesztetted el a szertettedet.

Nincs halál és elválasztás. Ami összetartozik az együtt van.

Kis ideig most nem látod Őt de Ő lát téged.

Küldj felé szerető érzéseket az segíti odaát, zavaros ragaszkodásod visszatartja ŐT..ha tényleg szereted neki segíts ne magadat sajnáld.


Talán meg is érzed majd a jelenlétét, akkor örülj csak fogadd el h máshol van dolga.

T. Részvétem!

2013. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A szívedben örökké él! :)

Hiába hal meg valaki,az emléke minidg a szeretteiben él tovább.

Hunyd be a szemed,gondolj rá,idézd fel a legkedvesebb emlékeket,s boldogság fog eltölteni! (Egészen az ismerkedéstől,az esküvőig - ha volt - ) Amikor érzed,hogy a szívedben ott van,akkor beszélj hozzá nyugodtan,hallani fogja! Először csak szólítsd a nevén,s egyre közelebb érzed magadhoz. Persze ez nem fog menni elsőre,de nem szaba elkeseredni! Egyszer meg fogod hallani a szavát,a lelkedben! Ami márpedig van! Minden embernek. Bekapcsolhatod közben a kedvenc zenéteket,vagy az Ő volt kedvenc zenéjét,persze előtted lehet a számodra legkedvesebb képe,vagy ami hozzá köt. A lényeg,hogy az egész lényed elöntse a nyugalom,mert ha zaklatott vagy közben,úgy nem fog menni! Tudom,hogy nehéz,de én bízok Benned! :)

Fogadd őszinte részvétem!

2013. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!


Mondd el neki,hogy mennyire szerted(ez a Te lelki békédért kell,Ő ezt érzi!),s,hogy örökké szeretni fogod,illetve mondj el neki mindent,de engedd,hogy távozzon! Ő már elment,ebben a világban nincs dolga,ne tartsd itt,hagyd,hogy az örök nyugalom világába kerüljön,ahol találkozhattok majd.

2013. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
43%
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ő meghalt, és nincs módod vele kommunikálni. Sok csaló van, aki ezt a fájdalmat kihasználva a gyászoló pénzére utazik, óvakodj tőlük.
2013. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sikerült? Mi lett veled?
2014. aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nem! sose szabad hallottakkal kommunikalni, se hivni nem szabad oket, azert nem szabad mert ha megszolitasz egy lelket akkor azt nem csak a hallott szeretteid fogjak meghallanni hanem mas lelkek is.
2021. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!