Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mért van ez? 15L

Mért van ez? 15L

Figyelt kérdés
Mikor egyedül vagyok a sötétben, akkor beindul a képzelőerőm, és a horrorfilmekben látott ronda és ijesztő szereplőket (annak ellenére, hogy tudom, nem valódi), mindenhova odaképzelem. Este lefekvéshez készülődve: kapcsolom le a villanyt, és szinte futva ugrok be az ágyamba, mert azt képzelem, hogy van mögöttem valaki és el akar kapni. Ez nagyon rossz nekem, nem tudom mért van ez így. Tudom egy kicsit gyerekes, de mégis! Komoly válaszokat kérnék, hogy mért van ez, mit tehetnék ellene...stb. Előre is köszönöm!

2014. ápr. 19. 16:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

[link]

Most olyaan cukiii *-* <333 Kell egy ilyen kis állat xddd

2014. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
szerintem is majd ki fogod nőni amúgy kösz előző megnéztem , ma én nem fogok aludni... ha mégsem múlik el, akkor nézd meg a félelmetes film olyan részt ahol a szereplőket sminkelik meg látod a kamerákat és a rendező dumál mert úgy átlátod és nem félsz annyira ... 12/L
2014. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
*miért
2014. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!