Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mért van ez? 15L

Mért van ez? 15L

Figyelt kérdés
Mikor egyedül vagyok a sötétben, akkor beindul a képzelőerőm, és a horrorfilmekben látott ronda és ijesztő szereplőket (annak ellenére, hogy tudom, nem valódi), mindenhova odaképzelem. Este lefekvéshez készülődve: kapcsolom le a villanyt, és szinte futva ugrok be az ágyamba, mert azt képzelem, hogy van mögöttem valaki és el akar kapni. Ez nagyon rossz nekem, nem tudom mért van ez így. Tudom egy kicsit gyerekes, de mégis! Komoly válaszokat kérnék, hogy mért van ez, mit tehetnék ellene...stb. Előre is köszönöm!

2014. ápr. 19. 16:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
14L ! velem is ugyan ezvan :) de velem történt már olyan is amiért ezt teszem .. de ha okod nincs akkor képzelődsz :)
2014. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%

Hali! Velem is van ilyen, én is minden lámpát felkapcsolok, amerre megyek, már kis korom óta. Mikor megyek lefeküdni, fokozatosan kapcsolom le őket, ahogy közeledek az ágyamhoz. A végén már csak az asztali lámpám ég, akkor berakom a fülest, bekapcsolok valami jól eső zenét, lefekszek, kényelmesen elhelyezkedem és csak ezek után kapcsolom le az utolsó lámpát. Utána a fal felé fordulok, hogy ne is lássak be nagyobb tereket, ahova oda tudnék képzelni dolgokat. Ezután becsukom a szemem és csak a zenére figyelek, majd elalszom.

Amúgy én szoktam horrorokat nézni, nem is azoktól félek, csak egyszerűen bennem van az a para, hogy a sötétben bármi megtörténhet.

Nem mondtam sokkal többet mint az előttem szólók, de remélem azért segítettem.

17L

2014. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Milyen aranyosan lehetsz.:DD Ne értsd félre tudom, hogy rossz.:D Nekem ez kiskoromban volt...Konyhában lekapcsoltam a villanyt és mikor benéztem mindenféle ijesztő lényt odaképzeltem. Arra már nem emlékszek, hogy hogyan múlt el, lehet, hogy egyszerűen csak kinőttem. 16/F
2014. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én eddig az összes horror/thriller-filmen nevettem :D nekem nem ijesztőek:D
2014. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod ezeket a félelmeket, akkor már nem is félelmek.
2014. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
21%
ember az evil dead egy ponyva, semmi ijesztő nincs benne. de csak azért néztem meg a kérdésed mert odaírtad hogy 15 éves lány vagy, és ettől meg NEKEM indult be a fantáziám a sunidra
2014. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
perverz válaszokat nem kértem :l
2014. ápr. 28. 14:24
 18/23 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van,lámpánál alszok vagy tv-nél,csak akkor kapcsolom le ha anyámnál alszok és szól.Horrorfilm nélkül is ugyan ez van,nem láttam még durvábbat a Fűrésznél meg a Körnél,max akkor egy darabog nem aludnák ha megnéznék egy durvábbat,dehát most csináljak ha egyszerűen éhezek ezekre a filmekre,ha suliban etikán ilyen véres,undorító,nem is ilyesztő,inkább undorító,meg ilyen szex erőszakos filmeket nézünk,meg hogy kitöri a faszi nyakát a járdán,akkor horrorfilmet miért nem nézhetnék?Tudom,ezek pár hétig benn maradnak,rosszabb esetben pár hónapig,igyekszem is nem este 10-kor lefekvés előtt nézni,meg nem a legilyesztőbbet.Most éppen a Kör 2-t akarom megnézni,mert idegesít is hogy úgy abbahagyták és nem fejezték be az 1-et,a Paranormal activitit meg nemtudom meg-e nézzem,mert a barátnőm egy hónapig a szüleinél aludt...Szóval én is ilyen fosós vagyok XD
2014. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 orsolyamaroon válasza:
Láttam ezt a filmet az evil devil-t, rohadt unalmas, bmeg ha ettől bexars akkor mér nézel ilyen filmeket?
2014. máj. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Az asztrális terünk a hitetlenség és a nemtudás / nemértés stb. miatt el van szennyezve... tele van fizikai test nélküli parazitákkal. Egyre inkább meghatározzák a világunkat. Sajnos, a vallásokat is erősen befolyásolják.

Ezeket a hatásokat valamilyen szinten mindannyian érezzük és tapasztaljuk. Általában valami másra, vagy valaki másra (!) fogjuk.

Mi a szemeinknek hiszünk, pedig a szemeink ennek a valóságnak csak egy szeletét érzékelik.

2014. máj. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!