Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valami mód az alvásparalízis...

Bibble_luver kérdése:

Valami mód az alvásparalízis elkerülésére?

Figyelt kérdés
Barátnőm megkérdezte tőlem, hogy mi az az alvásparalízis. Mondtam neki h nem tudom, google. Megnézte és elküldött nekem egy személyes beszámólót! Aznap este nem tudtam aludni. Nagyon féltem. 13 éves vagyok és nem vagyok felkészülve, hogy ilyen dolgokat lássak! Olvastam, hogy jelentkezhet, ha háton/fejjel lefelé alszunk. Megpróbáltam hason aludni, de egyszerűen utálok. Valaki tudna esetleg valami módszert? Még az őrangyalomat is kértem, hogy segítsen, imádkoztam is

2014. aug. 9. 12:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem hason is van, meg mindenhogy.
2014. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én anno mindig is akartam alvásparalízist, mert milyen menő már, hogy ébren vagy és nem tudsz mozogni. Legalábbis én át akartam élni egyszer, aztán valamikor még suli időbe egyszer csak arra ébredtem fel, hogy nem tudok mozogni, meg van bénulva a testem a félelemtől. Olyan volt, mintha mögöttem egy marha nagy szörny szerű valami ordítana, pedig nem volt hangos. Aztán utána még párszor nem tudom hogy, de saját magam idéztem elő, de mostanra már elmúlt.

És hogy ne térjek el nagyon a kérdéstől, ezért inkább azt ajánlom, hogy ne is törődj vele, és akkor biztosan nem lesz paralízised :) Minél jobban rágörcsölsz vagy félsz tőle, be fogod vonzani, legalábbis nálam így működik a dolog.

2014. szept. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!